נאות-לון
שכונה בבאר שבע · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,090 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 66.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות-לון | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.1% | 39.2% | 20.5% |
| ישר! | 18.1% | 12.7% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 11.3% | 11.6% | 5.7% |
| ביחד | 6.0% | 7.3% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 4.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 3.4% | 2.7% |
| ש״ס | 3.6% | 5.0% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 9.4% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.8% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.6% | 2.5% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.7% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.9% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.4% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 66.1% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 29.3% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.1% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,567 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.2% | 52.4% | 0.2% | 8.3% | 62.8% | 3,222 | קדימה 27.6% |
| 2009 | 60.2%▲22.0 | 37.2%▼15.2 | 0.4%▲0.2 | 0.4%▼7.9 | 66.1% | 2,952 | הליכוד 33.2% |
| 2013 | 60.9%▲0.7 | 34.9%▼2.3 | 0.3%▼0.1 | 3.1%▲2.7 | 73.3% | 3,464 | הליכוד ביתנו 33.6% |
| 2015 | 59.5%▼1.4 | 28.2%▼6.7 | 0.2%▼0.1 | 12.0%▲8.9 | 77.0% | 3,630 | הליכוד 40.4% |
| אפר׳ 2019 | 67.0%▲7.5 | 25.3%▼3.0 | 0.2%±0.0 | 7.4%▼4.6 | 76.3% | 3,454 | הליכוד 44.7% |
| ספט׳ 2019 | 64.0%▼3.0 | 31.0%▲5.7 | 0.3%▲0.1 | 4.6%▼2.8 | 73.5% | 3,295 | הליכוד 46.6% |
| 2020 | 68.5%▲4.5 | 31.0%±0.0 | 0.5%▲0.2 | – | 75.1% | 3,336 | הליכוד 53.9% |
| 2021 | 69.7%▲1.2 | 28.5%▼2.5 | 0.3%▼0.1 | – | 71.0% | 2,417 | הליכוד 46.6% |
| 2022 | 69.7%±0.0 | 28.5%±0.0 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 75.9% | 2,530 | הליכוד 42.2% |
| 2026 | 66.1%▼3.7 | 29.3%▲0.8 | 0.5%▲0.1 | 3.7%▲3.7 | 78.1% | 2,567 | הליכוד 44.1% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 421 | מסורתי | 2,250 | הערכה (אזור 223) | 61.9% | 33.0% | 1.0% |
| 424 | מסורתי | 2,840 | 2,567 | 66.1% | 29.3% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.