נווה מנחם
שכונה בבאר שבע · 7 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 17,560 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 64.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה מנחם | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.6% | 39.2% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 12.7% | 11.6% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 11.7% | 9.4% | 5.9% |
| ישר! | 10.6% | 12.7% | 16.1% |
| ביחד | 7.1% | 7.3% | 9.3% |
| ש״ס | 4.4% | 5.0% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 3.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 4.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.8% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.4% | 2.5% | 6.4% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.4% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.9% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.7% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 64.5% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 30.8% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.1% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 10,045 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 52.6% | 40.6% | 0.2% | 5.3% | 53.9% | 5,874 | ישראל ביתנו 27.8% |
| 2009 | 75.0%▲22.4 | 22.8%▼17.8 | 0.2%±0.0 | 0.3%▼5.0 | 60.5% | 6,320 | ישראל ביתנו 33.8% |
| 2013 | 70.2%▼4.8 | 24.3%▲1.5 | 0.2%±0.0 | 2.8%▲2.5 | 61.8% | 6,762 | הליכוד ביתנו 45.8% |
| 2015 | 72.9%▲2.7 | 16.1%▼8.1 | 0.2%±0.0 | 10.5%▲7.6 | 68.3% | 7,705 | הליכוד 41.2% |
| אפר׳ 2019 | 75.7%▲2.8 | 16.7%▲0.6 | 0.2%±0.0 | 6.8%▼3.7 | 65.9% | 7,698 | הליכוד 46.1% |
| ספט׳ 2019 | 58.9%▼16.8 | 19.2%▲2.5 | 0.2%±0.0 | 21.4%▲14.6 | 63.7% | 7,519 | הליכוד 45.2% |
| 2020 | 65.4%▲6.5 | 34.1%▲14.9 | 0.2%±0.0 | – | 66.2% | 7,890 | הליכוד 53.2% |
| 2021 | 62.3%▼3.1 | 36.0%▲1.9 | 0.2%±0.0 | – | 62.7% | 7,735 | הליכוד 44.0% |
| 2022 | 66.5%▲4.2 | 31.5%▼4.4 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 67.6% | 8,752 | הליכוד 41.4% |
| 2026 | 64.5%▼2.0 | 30.8%▼0.7 | 0.4%▲0.2 | 3.9%▲3.9 | 73.1% | 10,045 | הליכוד 41.6% |
אזורים סטטיסטיים (7)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 311 | הערכה (אזור 213) | 78.4% | 17.1% | 1.1% | ||
| 312 | חילוני | 3,580 | 927 | 58.7% | 36.0% | 0.1% |
| 313 | חילוני | 4,780 | 4,152 | 67.1% | 28.0% | 0.7% |
| 314 | חילוני | 3,580 | הערכה (אזור 312) | 58.7% | 36.0% | 0.1% |
| 321 | חילוני | 3,130 | 2,455 | 65.5% | 29.9% | 0.3% |
| 322 | חילוני | 2,730 | 2,511 | 61.3% | 34.3% | 0.2% |
| 323 | מסורתי | 3,340 | הערכה (אזור 321) | 65.5% | 29.9% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.