בית הלל
סמל למ״ס 322 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 870 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית הלל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.4% | 16.1% | 929191 | 99 מתוך 1,19296 מתוך 1,03837 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 21.6% | 6.4% | 787671 | 255 מתוך 1,192251 מתוך 1,038117 מתוך 408 |
| ביחד | 17.9% | 9.3% | 848286 | 182 מתוך 1,192182 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.6% | 20.5% | 352741 | 777 מתוך 1,192754 מתוך 1,038242 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585453 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494253 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.2% | 5.7% | 393152 | 718 מתוך 1,192710 מתוך 1,038192 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.2% | 5.1% | 211030 | 933 מתוך 1,192924 מתוך 1,038283 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362741 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 11.2% | 44.0% | 281937 | 855 מתוך 1,192834 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 85.2% | 37.8% | 838181 | 197 מתוך 1,192197 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494252 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038189 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 68.9% | 78.0% | 10914 | 1,074 מתוך 1,192947 מתוך 1,038351 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 580 | 5,690,682 | 566260 | 520 מתוך 1,192390 מתוך 1,038162 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.1% | 76.8% | 0.0% | 15.8% | 70.2% | 297 | קדימה 41.4% |
| 2009 | 13.6%▲6.5 | 81.4%▲4.6 | 0.3%▲0.3 | 2.4%▼13.5 | 66.9% | 295 | קדימה 49.8% |
| 2013 | 13.3%▼0.2 | 82.9%▲1.5 | 0.5%▲0.2 | 1.6%▼0.7 | 73.9% | 368 | העבודה 32.9% |
| 2015 | 10.2%▼3.1 | 81.3%▼1.5 | 0.0%▼0.5 | 8.4%▲6.8 | 74.3% | 391 | המחנה הציוני 55.2% |
| אפר׳ 2019 | 8.5%▼1.7 | 86.5%▲5.2 | 0.0%±0.0 | 4.7%▼3.7 | 74.3% | 423 | כחול לבן 65.7% |
| ספט׳ 2019 | 8.2%▼0.3 | 88.3%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 3.2%▼1.5 | 70.8% | 403 | כחול לבן 65.8% |
| 2020 | 11.1%▲2.9 | 88.6%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 69.8% | 387 | כחול לבן 70.8% |
| 2021 | 7.7%▼3.4 | 91.6%▲2.9 | 0.0%±0.0 | – | 70.8% | 403 | יש עתיד 28.3% |
| 2022 | 12.1%▲4.4 | 86.6%▼4.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 67.5% | 404 | יש עתיד 41.3% |
| 2026 | 11.2%▼0.9 | 85.2%▼1.5 | 0.3%▲0.3 | 2.9%▲2.9 | 68.9% | 580 | ישר! 41.4% |
מפקד 2022
| בית הלל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 870 | 9,601,720 | 465152 | 622 מתוך 1,162499 מתוך 1,027195 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,402 | – | 779 | 1,086 מתוך 1,162951 מתוך 1,027371 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.9% | 12.4% | 464043 | 615 מתוך 1,151598 מתוך 1,016232 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.1% | 25.8% | 504458 | 577 מתוך 1,159574 מתוך 1,027172 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.1% | 25.3% | 363639 | 642 מתוך 1,012633 מתוך 1,003193 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 85,500 | 104,300 | 13618 | 1,012 מתוך 1,160963 מתוך 1,027333 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 65.6% | 69.8% | 959 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- הגושרים 2.2 ק״מ · שדה נחמיה 2.9 ק״מ · קריית שמונה 3.0 ק״מ · מעיין ברוך 3.5 ק״מ · עמיר 3.6 ק״מ