בית נקופה
סמל למ״ס 672 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית נקופה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 25.4% | 16.1% | 524673 | 568 מתוך 1,192556 מתוך 1,03818 מתוך 63 |
| הליכוד | 24.6% | 20.5% | 747052 | 312 מתוך 1,192306 מתוך 1,03831 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 14.6% | 6.4% | 646061 | 426 מתוך 1,192416 מתוך 1,03824 מתוך 63 |
| ביחד | 8.7% | 9.3% | 443652 | 662 מתוך 1,192660 מתוך 1,03830 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 7.9% | 5.7% | 716763 | 344 מתוך 1,192341 מתוך 1,03823 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 5.1% | 666150 | 399 מתוך 1,192395 מתוך 1,03831 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666484 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716665 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,03822 מתוך 63 |
| ש״ס | 2.6% | 5.3% | 777456 | 269 מתוך 1,192264 מתוך 1,03828 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393132 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,03840 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768777 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706750 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03828 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667553 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485448 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 41.5% | 44.0% | 595445 | 487 מתוך 1,192479 מתוך 1,03835 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 53.4% | 37.8% | 524765 | 569 מתוך 1,192551 מתוך 1,03823 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738461 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.8% | 706665 | 339 מתוך 1,192338 מתוך 1,03822 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 77.0% | 78.0% | 404040 | 706 מתוך 1,192614 מתוך 1,03837 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 378 | 5,690,682 | 303337 | 833 מתוך 1,192691 מתוך 1,03840 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.5% | 55.0% | 0.0% | 12.3% | 70.3% | 220 | העבודה-מימד 26.8% |
| 2009 | 45.6%▲15.1 | 47.8%▼7.2 | 0.0%±0.0 | 3.3%▼8.9 | 75.3% | 270 | הליכוד 31.5% |
| 2013 | 38.3%▼7.3 | 53.2%▲5.4 | 0.3%▲0.3 | 5.4%▲2.1 | 74.4% | 295 | הליכוד ביתנו 24.1% |
| 2015 | 41.7%▲3.4 | 48.4%▼4.8 | 0.3%±0.0 | 9.2%▲3.8 | 77.6% | 314 | הליכוד 29.9% |
| אפר׳ 2019 | 43.3%▲1.6 | 49.7%▲1.3 | 0.3%±0.0 | 6.7%▼2.6 | 78.2% | 360 | כחול לבן 35.3% |
| ספט׳ 2019 | 35.6%▼7.7 | 54.6%▲4.9 | 0.3%±0.0 | 9.2%▲2.6 | 77.6% | 368 | כחול לבן 35.9% |
| 2020 | 43.2%▲7.6 | 55.7%▲1.1 | 1.1%▲0.8 | – | 76.1% | 359 | כחול לבן 39.8% |
| 2021 | 42.6%▼0.6 | 55.2%▼0.5 | 0.3%▼0.8 | – | 75.3% | 357 | הליכוד 28.0% |
| 2022 | 45.7%▲3.1 | 53.0%▼2.2 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 74.5% | 368 | הליכוד 26.6% |
| 2026 | 41.5%▼4.1 | 53.4%▲0.5 | 0.8%▲0.5 | 4.0%▲4.0 | 77.0% | 378 | ישר! 25.4% |
מפקד 2022
| בית נקופה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 710 | 9,601,720 | 323536 | 776 מתוך 1,162650 מתוך 1,02738 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 2,549 | – | 495546 | 588 מתוך 1,162458 מתוך 1,02734 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423644 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,02727 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 10.7% | 12.4% | 524752 | 546 מתוך 1,151532 מתוך 1,01630 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.8% | 25.8% | 565061 | 511 מתוך 1,159508 מתוך 1,02725 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.6% | 25.3% | 585860 | 420 מתוך 1,012413 מתוך 1,00324 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 163,600 | 104,300 | 898785 | 133 מתוך 1,160133 מתוך 1,02710 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.6% | 69.8% | 356 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קריית ענבים 0.9 ק״מ · עין נקובא 1.3 ק״מ · אבו גוש 1.5 ק״מ · עין ראפה 1.8 ק״מ · מעלה החמישה 2.1 ק״מ