גבעת שרת
שכונה בבית שמש · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,430 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 72.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת שרת | בית שמש | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.1% | 13.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 11.7% | 8.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 10.6% | 8.1% | 5.1% |
| ישר! | 8.6% | 2.6% | 16.1% |
| ש״ס | 7.8% | 15.8% | 5.3% |
| ביחד | 6.0% | 1.8% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 1.6% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 1.2% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.6% | 0.4% | 6.4% |
| יהדות התורה | 1.5% | 41.0% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.2% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.0% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 2.5% | 4.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 72.9% | 88.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 20.6% | 6.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 1.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.3% | 67.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,688 | 65,511 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.8% | 30.3% | 0.2% | 4.7% | 63.0% | 3,014 | קדימה 16.8% |
| 2009 | 76.9%▲21.1 | 20.3%▼10.0 | 0.2%±0.0 | 1.0%▼3.7 | 62.1% | 3,162 | הליכוד 34.4% |
| 2013 | 71.9%▼5.0 | 21.9%▲1.6 | 0.2%▲0.1 | 4.6%▲3.6 | 64.9% | 3,622 | הליכוד ביתנו 38.1% |
| 2015 | 75.6%▲3.7 | 16.3%▼5.7 | 0.0%▼0.2 | 7.8%▲3.2 | 70.5% | 4,106 | הליכוד 47.2% |
| אפר׳ 2019 | 77.7%▲2.0 | 15.0%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 6.7%▼1.1 | 68.2% | 4,107 | הליכוד 48.3% |
| ספט׳ 2019 | 72.4%▼5.2 | 20.7%▲5.7 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼1.0 | 65.6% | 3,918 | הליכוד 40.9% |
| 2020 | 79.0%▲6.6 | 20.4%▼0.3 | 0.1%±0.0 | – | 65.8% | 4,812 | הליכוד 51.8% |
| 2021 | 74.1%▼5.0 | 24.3%▲4.0 | 0.1%±0.0 | – | 61.1% | 4,445 | הליכוד 40.3% |
| 2022 | 78.5%▲4.4 | 20.1%▼4.3 | 0.0%▼0.1 | 0.0% | 65.1% | 4,700 | הליכוד 37.9% |
| 2026 | 72.9%▼5.6 | 20.6%▲0.5 | 0.1%▲0.1 | 3.9%▲3.9 | 69.3% | 4,688 | הליכוד 38.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 212 | דתי | 4,430 | 4,688 | 72.9% | 20.6% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.