מחסיה
שכונה בבית שמש · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 98.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מחסיה | בית שמש | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 73.3% | 41.0% | 5.5% |
| ש״ס | 21.4% | 15.8% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 2.5% | 8.1% | 5.7% |
| הליכוד | 0.7% | 13.9% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.5% | 8.1% | 5.1% |
| ישר! | 0.1% | 2.6% | 16.1% |
| ביחד | 0.0% | 1.8% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 0.0% | 0.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 1.6% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.2% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.2% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.5% | 4.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 98.4% | 88.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.1% | 6.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 1.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 43.6% | 67.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,537 | 65,511 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 93.1% | 6.6% | 0.4% | 0.0% | 71.1% | 533 | יהדות התורה 40.5% |
| 2013 | 98.3%▲5.2 | 0.0%▼6.6 | 0.0%▼0.4 | 1.7%▲1.7 | 58.9% | 1,272 | יהדות התורה 69.6% |
| 2015 | 99.3%▲1.1 | 0.4%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼1.6 | 52.5% | 1,524 | יהדות התורה 70.8% |
| אפר׳ 2019 | 98.9%▼0.5 | 0.2%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.7%▲0.6 | 44.8% | 1,626 | יהדות התורה 78.1% |
| ספט׳ 2019 | 99.5%▲0.6 | 0.4%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼0.6 | 46.7% | 1,698 | יהדות התורה 77.4% |
| 2020 | 98.7%▼0.8 | 1.3%▲0.9 | 0.0%±0.0 | – | 50.8% | 2,162 | יהדות התורה 63.6% |
| 2021 | 99.8%▲1.1 | 0.1%▼1.2 | 0.0%±0.0 | – | 41.2% | 1,508 | יהדות התורה 72.6% |
| 2022 | 99.8%±0.0 | 0.1%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 43.2% | 1,627 | יהדות התורה 73.0% |
| 2026 | 98.4%▼1.4 | 0.1%±0.0 | 0.0%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 43.6% | 1,537 | יהדות התורה 73.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 113 | חרדי | 5,330 | 1,537 | 98.4% | 0.1% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.