מרכז בעלי מלאכה
שכונה בבני ברק · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2015: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
אפר׳ 2019: גוש הימין 98.5% (ארצי 52.7%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2015; יהדות התורה הובילה.
בחירות אפר׳ 2019
| רשימה | מרכז בעלי מלאכה | בני ברק | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 75.7% | 61.8% | 5.8% |
| ש״ס | 17.9% | 26.5% | 6.0% |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 0.4% | 4.0% |
| הליכוד | 1.5% | 5.4% | 26.5% |
| איחוד מפלגות הימין | 1.2% | 2.3% | 3.7% |
| כחול לבן | 0.4% | 1.2% | 26.1% |
| זהות מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.6% | 2.7% |
| הימין החדש מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.6% | 3.2% |
| כולנו | 0.2% | 0.5% | 3.5% |
| מרצ | 0.2% | 0.1% | 3.6% |
| העבודה | 0.1% | 0.2% | 4.4% |
| חד״ש-תע״ל | 0.0% | 0.0% | 4.5% |
| רע״ם-בל״ד | 0.0% | 0.0% | 3.3% |
| גשר מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 1.7% |
| צדק חברתי מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.1% |
| מגן ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.1% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.2% | 0.6% |
| גוש הימין | 98.5% | 97.4% | 52.7% |
| גוש המתנגדים לנתניהו | 0.7% | 1.6% | 34.2% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.0% | 7.8% |
| לא התחייבו לגוש | 0.3% | 0.8% | 4.6% |
| אחוז הצבעה | 69.9% | 77.2% | 68.5% |
| קולות כשרים | 1,149 | 82,804 | 4,309,270 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 98.2% | 1.2% | 0.0% | 0.5% | 73.1% | 1,128 | יהדות התורה 76.7% |
| אפר׳ 2019 | 98.5%▲0.3 | 0.7%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼0.2 | 69.9% | 1,149 | יהדות התורה 75.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 511 | חרדי | 5,100 | הערכה (אזור 423) | 93.3% | 2.8% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.