הר שלום
שכונה בבני ברק · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הר שלום | בני ברק | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 64.6% | 60.4% | 5.5% |
| ש״ס | 20.0% | 25.2% | 5.3% |
| הליכוד | 3.6% | 3.4% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 1.7% | 5.1% |
| ישר! | 0.5% | 0.8% | 16.1% |
| ביחד | 0.5% | 0.5% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 0.4% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.2% | 0.2% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 2.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 4.3% | 3.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 94.1% | 94.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.5% | 1.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.0% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.8% | 77.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,980 | 97,462 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 88.1% | 7.7% | 0.0% | 3.8% | 71.5% | 3,683 | יהדות התורה 52.2% |
| 2009 | 93.0%▲5.0 | 6.1%▼1.6 | 0.1%±0.0 | 0.2%▼3.5 | 72.2% | 3,939 | יהדות התורה 53.7% |
| 2013 | 92.7%▼0.4 | 4.9%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 2.0%▲1.8 | 77.3% | 4,672 | יהדות התורה 61.5% |
| 2015 | 95.6%▲2.9 | 3.1%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 1.2%▼0.8 | 79.8% | 5,108 | יהדות התורה 63.6% |
| אפר׳ 2019 | 96.9%▲1.3 | 2.0%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼0.1 | 76.5% | 3,966 | יהדות התורה 66.1% |
| ספט׳ 2019 | 96.4%▼0.4 | 2.7%▲0.7 | 0.1%±0.0 | 0.8%▼0.3 | 78.2% | 3,457 | יהדות התורה 62.7% |
| 2020 | 97.0%▲0.6 | 2.9%▲0.2 | 0.1%±0.0 | – | 77.4% | 3,562 | יהדות התורה 63.3% |
| 2021 | 97.0%±0.0 | 2.4%▼0.4 | 0.0%▼0.1 | – | 75.6% | 2,376 | יהדות התורה 62.3% |
| 2022 | 97.6%▲0.7 | 2.1%▼0.3 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 76.9% | 2,486 | יהדות התורה 62.0% |
| 2026 | 94.1%▼3.5 | 1.5%▼0.6 | 0.0%▼0.1 | 0.1%▲0.1 | 77.8% | 2,980 | יהדות התורה 64.6% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 813 | חרדי | 4,160 | 1,852 | 95.0% | 0.8% | 0.0% |
| 821 | חרדי | 3,700 | הערכה (אזור 722) | 93.7% | 1.1% | 0.0% |
| 822 | חרדי | 4,740 | 1,128 | 92.7% | 2.7% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.