דמיידה

סמל למ״ס 1317 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · כפר ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 570 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 95.1% (ארצי 14.7%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 4.2%2009: מחנה נתניהו 0.9%2013: מחנה נתניהו 0.8%2015: מחנה נתניהו 1.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 4.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 3.0%2020: מחנה נתניהו 2.1%2021: מחנה נתניהו 8.6%2022: מחנה נתניהו 2.9%2026: מחנה נתניהו 0.5%2006: המחנה שמולו 47.9%2009: המחנה שמולו 5.3%2013: המחנה שמולו 3.2%2015: המחנה שמולו 2.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 15.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 13.1%2020: המחנה שמולו 7.6%2021: המחנה שמולו 1.9%2022: המחנה שמולו 0.6%2026: המחנה שמולו 3.5%2006: מפלגות ערביות 46.2%2009: מפלגות ערביות 89.4%2013: מפלגות ערביות 93.7%2015: מפלגות ערביות 93.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 72.8%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 82.9%2020: מפלגות ערביות 89.5%2021: מפלגות ערביות 88.3%2022: מפלגות ערביות 95.4%2026: מפלגות ערביות 95.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהדמיידהישראלאחוזוןדירוג
רע״ם65.0%5.9%96389750 מתוך 1,19214 מתוך 2212 מתוך 408
הרשימה המשותפת30.2%8.8%94718875 מתוך 1,1925 מתוך 2249 מתוך 408
הדמוקרטים1.9%6.4%323323806 מתוך 1,19215 מתוך 22312 מתוך 408
ישר!1.3%16.1%166712998 מתוך 1,1928 מתוך 22357 מתוך 408
הליכוד0.3%20.5%61461,105 מתוך 1,19214 מתוך 22375 מתוך 408
עוצמה יהודית0.3%5.7%13100181,019 מתוך 1,1921 מתוך 22323 מתוך 408
ישראל ביתנו0.3%5.9%1343101,003 מתוך 1,1926 מתוך 22362 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.8%0.8%855786136 מתוך 1,1928 מתוך 2246 מתוך 408
גוש ביבי0.5%44.0%62981,105 מתוך 1,19212 מתוך 22370 מתוך 408
גוש השינוי3.5%37.8%143391,020 מתוך 1,19215 מתוך 22370 מתוך 408
המפלגות הערביות95.1%14.7%93719384 מתוך 1,1927 מתוך 2231 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה88.4%78.0%9910010017 מתוך 1,1921 מתוך 221 מתוך 408
קולות כשרים3715,690,682291029846 מתוך 1,19220 מתוך 22290 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20064.2%47.9%46.2%0.0%69.2%119העבודה-מימד 33.6%
20090.9%▼3.35.3%▼42.689.4%▲43.20.9%▲0.952.8%113רע״ם-תע״ל 58.4%
20130.8%▼0.13.2%▼2.193.7%▲4.30.8%▼0.152.0%126בל״ד 63.5%
20151.6%▲0.82.2%▼1.093.5%▼0.11.6%▲0.870.1%185הרשימה המשותפת 93.5%
אפר׳ 20194.0%▲2.415.9%▲13.772.8%▼20.70.7%▼1.048.6%151רע״ם-בל״ד 45.0%
ספט׳ 20193.0%▼1.013.1%▼2.882.9%▲10.10.0%▼0.763.5%199הרשימה המשותפת 82.9%
20202.1%▼0.97.6%▼5.589.5%▲6.6–75.2%238הרשימה המשותפת 89.5%
20218.6%▲6.51.9%▼5.788.3%▼1.2–48.9%162רע״ם 58.6%
20222.9%▼5.80.6%▼1.395.4%▲7.20.0%53.1%175רע״ם 66.9%
20260.5%▼2.33.5%▲2.995.1%▼0.30.0%±0.088.4%371רע״ם 65.0%

מפקד 2022

דמיידהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5709,601,720221025902 מתוך 1,16220 מתוך 22305 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,266–39041712 מתוך 1,16222 מתוך 22242 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני213012541,006 מתוך 1,16221 מתוך 22386 מתוך 408
בני 65 ומעלה3.7%12.4%112961,025 מתוך 1,15116 מתוך 22382 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)3.5%25.8%0501,154 מתוך 1,15920 מתוך 21406 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)71,900104,30042461,110 מתוך 1,16017 מתוך 22384 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202261.6%69.8%1,014 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים