מצפה אבי"ב
סמל למ״ס 1222 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 1,070 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מצפה אבי"ב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.1% | 16.1% | 858384 | 177 מתוך 1,192173 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| ביחד | 19.2% | 9.3% | 908992 | 113 מתוך 1,192113 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 16.9% | 6.4% | 696562 | 366 מתוך 1,192358 מתוך 1,038154 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.3% | 20.5% | 373043 | 743 מתוך 1,192720 מתוך 1,038228 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 7.2% | 5.9% | 909185 | 116 מתוך 1,19292 מתוך 1,03861 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676268 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 5.1% | 433550 | 654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.7% | 676270 | 375 מתוך 1,192372 מתוך 1,038115 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231331 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768766 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,038124 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 13.3% | 44.0% | 332545 | 791 מתוך 1,192774 מתוך 1,038224 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 82.3% | 37.8% | 777473 | 267 מתוך 1,192264 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627152 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666167 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 78.0% | 737584 | 307 מתוך 1,192252 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 640 | 5,690,682 | 626865 | 457 מתוך 1,192329 מתוך 1,038142 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.3% | 79.6% | 1.1% | 13.7% | 77.5% | 285 | העבודה-מימד 36.8% |
| 2009 | 15.1%▲9.9 | 77.2%▼2.5 | 2.4%▲1.3 | 3.6%▼10.1 | 79.1% | 337 | קדימה 51.6% |
| 2013 | 14.5%▼0.7 | 81.3%▲4.1 | 0.9%▼1.4 | 0.5%▼3.1 | 77.0% | 422 | העבודה 31.8% |
| 2015 | 14.2%▼0.2 | 77.2%▼4.0 | 0.0%▼0.9 | 8.5%▲8.1 | 80.7% | 492 | המחנה הציוני 44.9% |
| אפר׳ 2019 | 14.0%▼0.3 | 81.1%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼3.8 | 80.8% | 566 | כחול לבן 57.6% |
| ספט׳ 2019 | 13.2%▼0.8 | 83.7%▲2.6 | 0.2%▲0.2 | 2.9%▼1.8 | 76.4% | 547 | כחול לבן 60.1% |
| 2020 | 17.9%▲4.8 | 80.6%▼3.1 | 1.3%▲1.1 | – | 74.8% | 546 | כחול לבן 63.2% |
| 2021 | 14.7%▼3.3 | 83.6%▲3.0 | 0.2%▼1.1 | – | 78.5% | 580 | יש עתיד 32.8% |
| 2022 | 16.0%▲1.3 | 82.2%▼1.4 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 76.5% | 569 | יש עתיד 41.8% |
| 2026 | 13.3%▼2.7 | 82.3%▲0.1 | 0.5%▲0.3 | 3.8%▲3.8 | 80.9% | 640 | ישר! 39.1% |
מפקד 2022
| מצפה אבי"ב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,070 | 9,601,720 | 586464 | 484 מתוך 1,162364 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,242 | – | 647168 | 422 מתוך 1,162303 מתוך 1,027131 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 5.1% | 12.4% | 161312 | 965 מתוך 1,151883 מתוך 1,016359 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 50.6% | 25.8% | 949394 | 68 מתוך 1,15967 מתוך 1,02724 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.1% | 25.3% | 535356 | 473 מתוך 1,012466 מתוך 1,003141 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 185,100 | 104,300 | 969597 | 52 מתוך 1,16052 מתוך 1,02714 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.4% | 69.8% | 126 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אעבלין 1.8 ק״מ · טמרה 2.2 ק״מ · מורשת 3.3 ק״מ · דמיידה 3.5 ק״מ · כאבול 3.8 ק״מ