טמרה

סמל למ״ס 8900 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 35,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 96.7% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.9%2009: מחנה נתניהו 1.4%2013: מחנה נתניהו 3.3%2015: מחנה נתניהו 1.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.2%2020: מחנה נתניהו 1.1%2021: מחנה נתניהו 0.8%2022: מחנה נתניהו 0.7%2026: מחנה נתניהו 0.3%2006: המחנה שמולו 12.6%2009: המחנה שמולו 1.8%2013: המחנה שמולו 4.3%2015: המחנה שמולו 2.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 8.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 2.3%2020: המחנה שמולו 0.5%2021: המחנה שמולו 2.5%2022: המחנה שמולו 3.6%2026: המחנה שמולו 2.1%2006: מפלגות ערביות 79.4%2009: מפלגות ערביות 95.8%2013: מפלגות ערביות 91.6%2015: מפלגות ערביות 94.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 77.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 95.1%2020: מפלגות ערביות 98.1%2021: מפלגות ערביות 96.2%2022: מפלגות ערביות 95.2%2026: מפלגות ערביות 96.7%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהטמרהישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת61.2%8.8%96279248 מתוך 1,19245 מתוך 6132 מתוך 408
רע״ם35.4%5.9%94809470 מתוך 1,19212 מתוך 6127 מתוך 408
הדמוקרטים1.5%6.4%284719847 מתוך 1,19231 מתוך 61328 מתוך 408
ביחד0.3%9.3%1193121,054 מתוך 1,1923 מתוך 61354 מתוך 408
הליכוד0.3%20.5%66561,105 מתוך 1,19218 מתוך 61375 מתוך 408
ישר!0.2%16.1%53031,105 מתוך 1,19232 מתוך 61390 מתוך 408
ישראל ביתנו0.1%5.9%95051,056 מתוך 1,19219 מתוך 61378 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.9%0.8%896789105 מתוך 1,19219 מתוך 6133 מתוך 408
גוש ביבי0.3%44.0%34241,137 מתוך 1,19226 מתוך 61388 מתוך 408
גוש השינוי2.1%37.8%105351,066 מתוך 1,19229 מתוך 61386 מתוך 408
המפלגות הערביות96.7%14.7%94459566 מתוך 1,19232 מתוך 6122 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה84.0%78.0%907094111 מתוך 1,19217 מתוך 6123 מתוך 408
קולות כשרים22,4765,690,68296939853 מתוך 1,1925 מתוך 619 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.9%12.6%79.4%0.1%62.1%9,262חד״ש 32.7%
20091.4%▼5.51.8%▼10.895.8%▲16.50.0%▼0.158.2%9,540חד״ש 35.5%
20133.3%▲1.94.3%▲2.591.6%▼4.20.1%▲0.170.3%12,928רע״ם-תע״ל 43.2%
20151.0%▼2.42.9%▼1.594.0%▲2.40.1%±0.080.7%15,911הרשימה המשותפת 94.0%
אפר׳ 20195.4%▲4.48.2%▲5.477.4%▼16.60.6%▲0.658.5%12,951חד״ש-תע״ל 42.9%
ספט׳ 20191.2%▼4.12.3%▼5.995.1%▲17.70.3%▼0.472.4%16,295הרשימה המשותפת 95.1%
20201.1%▼0.10.5%▼1.898.1%▲3.0–80.2%18,317הרשימה המשותפת 98.1%
20210.8%▼0.22.5%▲1.996.2%▼1.9–52.4%12,265רע״ם 48.5%
20220.7%▼0.23.6%▲1.295.2%▼1.00.0%63.5%15,491רע״ם 36.5%
20260.3%▼0.32.1%▼1.696.7%▲1.40.0%±0.084.0%22,476הרשימה המשותפת 61.2%

מפקד 2022

טמרהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)35,3509,601,72095939857 מתוך 1,1625 מתוך 6110 מתוך 408
תושבים לקמ״ר5,611–844390188 מתוך 1,16235 מתוך 6142 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2730255718832 מתוך 1,16217 מתוך 61319 מתוך 408
בני 65 ומעלה6.5%12.4%236820881 מתוך 1,15118 מתוך 61324 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)13.5%25.8%1255171,023 מתוך 1,15927 מתוך 61339 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)70,700104,30042551,115 מתוך 1,16046 מתוך 61386 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202270.0%69.8%895 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים