מנוף

סמל למ״ס 1174 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 850 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 94.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 5.2%2009: מחנה נתניהו 13.2%2013: מחנה נתניהו 8.9%2015: מחנה נתניהו 4.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 4.6%2020: מחנה נתניהו 5.9%2021: מחנה נתניהו 5.6%2022: מחנה נתניהו 5.9%2026: מחנה נתניהו 4.1%2006: המחנה שמולו 82.9%2009: המחנה שמולו 79.8%2013: המחנה שמולו 87.5%2015: המחנה שמולו 90.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 91.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 90.9%2020: המחנה שמולו 93.9%2021: המחנה שמולו 94.0%2022: המחנה שמולו 91.5%2026: המחנה שמולו 94.3%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 1.3%2013: מפלגות ערביות 0.8%2015: מפלגות ערביות 0.7%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 1.1%2026: מפלגות ערביות 0.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמנוףישראלאחוזוןדירוג
ישר!40.2%16.1%898889131 מתוך 1,192127 מתוך 1,03846 מתוך 408
הדמוקרטים30.2%6.4%908988112 מתוך 1,192111 מתוך 1,03848 מתוך 408
ביחד18.7%9.3%898790129 מתוך 1,192129 מתוך 1,03839 מתוך 408
ישראל ביתנו5.1%5.9%717062323 מתוך 1,192295 מתוך 1,038146 מתוך 408
הליכוד2.2%20.5%155191,015 מתוך 1,192984 מתוך 1,038330 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות1.6%5.1%251534871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038264 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.2%2.7%221225920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038305 מתוך 408
עוצמה יהודית0.4%5.7%15421994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038312 מתוך 408
רע״ם0.4%5.9%718260288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי4.1%44.0%132171,039 מתוך 1,1921,010 מתוך 1,038337 מתוך 408
גוש השינוי94.3%37.8%9999999 מתוך 1,1929 מתוך 1,0383 מתוך 408
המפלגות הערביות0.4%14.7%576546453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408
לא התחייבו לגוש1.2%2.8%211224926 מתוך 1,192906 מתוך 1,038308 מתוך 408
אחוז הצבעה74.4%78.0%272637862 מתוך 1,192757 מתוך 1,038255 מתוך 408
קולות כשרים5075,690,682485352624 מתוך 1,192489 מתוך 1,038195 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20065.2%82.9%0.4%10.0%71.5%269העבודה-מימד 36.1%
200913.2%▲8.079.8%▼3.11.3%▲0.95.0%▼5.072.7%317קדימה 44.2%
20138.9%▼4.487.5%▲7.70.8%▼0.40.8%▼4.273.2%361העבודה 28.8%
20154.8%▼4.190.9%▲3.30.7%▼0.13.6%▲2.875.0%416המחנה הציוני 59.4%
אפר׳ 20195.9%▲1.191.1%▲0.20.2%▼0.52.8%▼0.974.1%472כחול לבן 62.7%
ספט׳ 20194.6%▼1.390.9%▼0.20.0%▼0.24.2%▲1.572.9%475כחול לבן 61.3%
20205.9%▲1.293.9%▲3.00.2%▲0.2–70.3%460כחול לבן 68.7%
20215.6%▼0.394.0%▲0.10.0%▼0.2–71.3%464יש עתיד 34.1%
20225.9%▲0.391.5%▼2.51.1%▲1.10.0%68.3%458יש עתיד 50.0%
20264.1%▼1.894.3%▲2.80.4%▼0.71.2%▲1.274.4%507ישר! 40.2%

מפקד 2022

מנוףישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)8509,601,720444950637 מתוך 1,162514 מתוך 1,027200 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,662–535955550 מתוך 1,162422 מתוך 1,027184 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3230494344534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027211 מתוך 408
בני 65 ומעלה9.7%12.4%443941635 מתוך 1,151617 מתוך 1,016239 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)54.7%25.8%97979734 מתוך 1,15933 מתוך 1,02714 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)5.5%25.3%779936 מתוך 1,012927 מתוך 1,003294 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)206,400104,300999910015 מתוך 1,16015 מתוך 1,0272 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202287.5%69.8%214 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים