עצמון שגב
סמל למ״ס 917 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 1,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עצמון שגב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 37.0% | 16.1% | 797777 | 244 מתוך 1,192239 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 25.3% | 6.4% | 858380 | 183 מתוך 1,192181 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| ביחד | 23.1% | 9.3% | 989899 | 23 מתוך 1,19223 מתוך 1,0387 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.8% | 20.5% | 261729 | 876 מתוך 1,192850 מתוך 1,038286 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 5.9% | 514646 | 576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038217 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231326 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 5.7% | 18826 | 958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 799070 | 226 מתוך 1,19281 מתוך 1,038115 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19825 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038300 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322940 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 8.5% | 44.0% | 211227 | 938 מתוך 1,192914 מתוך 1,038298 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 89.1% | 37.8% | 918991 | 109 מתוך 1,192109 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738464 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221325 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.1% | 78.0% | 494962 | 605 מתוך 1,192522 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 859 | 5,690,682 | 738075 | 326 מתוך 1,192206 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.0% | 82.6% | 0.0% | 10.4% | 73.4% | 443 | העבודה-מימד 37.7% |
| 2009 | 10.0%▲3.0 | 84.6%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 2.9%▼7.5 | 74.5% | 488 | קדימה 43.9% |
| 2013 | 12.9%▲2.9 | 84.7%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 0.3%▼2.5 | 75.7% | 587 | העבודה 32.5% |
| 2015 | 8.3%▼4.7 | 87.3%▲2.7 | 0.0%▼0.5 | 4.2%▲3.9 | 74.8% | 616 | המחנה הציוני 56.7% |
| אפר׳ 2019 | 11.0%▲2.7 | 86.3%▼1.0 | 0.2%▲0.2 | 2.4%▼1.8 | 73.4% | 664 | כחול לבן 61.3% |
| ספט׳ 2019 | 8.4%▼2.6 | 88.5%▲2.2 | 0.4%▲0.3 | 2.4%±0.0 | 75.6% | 670 | כחול לבן 58.1% |
| 2020 | 9.1%▲0.7 | 89.4%▲0.9 | 1.4%▲0.9 | – | 73.9% | 663 | כחול לבן 67.3% |
| 2021 | 9.7%▲0.7 | 89.1%▼0.3 | 0.1%▼1.2 | – | 75.2% | 708 | יש עתיד 33.8% |
| 2022 | 8.7%▼1.1 | 89.6%▲0.5 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 68.1% | 682 | יש עתיד 50.1% |
| 2026 | 8.5%▼0.2 | 89.1%▼0.5 | 0.8%▲0.5 | 1.3%▲1.3 | 78.1% | 859 | ישר! 37.0% |
מפקד 2022
| עצמון שגב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,200 | 9,601,720 | 647169 | 414 מתוך 1,162296 מתוך 1,027126 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,532 | – | 687473 | 373 מתוך 1,162265 מתוך 1,027109 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 7.4% | 12.4% | 282126 | 830 מתוך 1,151799 מתוך 1,016300 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 62.1% | 25.8% | 999999 | 11 מתוך 1,15911 מתוך 1,0274 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.4% | 25.3% | 212223 | 790 מתוך 1,012781 מתוך 1,003246 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 236,600 | 104,300 | 100100100 | 4 מתוך 1,1604 מתוך 1,0271 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.9% | 69.8% | 134 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רקפת 1.7 ק״מ · יעד 1.7 ק״מ · שכניה 1.9 ק״מ · מנוף 2.0 ק״מ · יובלים 2.2 ק״מ