ח'לת אלסבעה
שכונה בטמרה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 10,580 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 96.7% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ח'לת אלסבעה | טמרה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 61.2% | 61.2% | 8.8% |
| רע״ם | 35.4% | 35.4% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.5% | 1.5% | 6.4% |
| ביחד | 0.3% | 0.3% | 9.3% |
| הליכוד | 0.3% | 0.3% | 20.5% |
| ישר! | 0.2% | 0.2% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.3% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 2.1% | 2.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 96.7% | 96.7% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 84.0% | 84.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 22,476 | 22,476 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.2% | 15.8% | 77.7% | 0.1% | 69.0% | 5,072 | חד״ש 32.3% |
| 2009 | 0.8%▼4.4 | 2.0%▼13.8 | 96.2%▲18.5 | 0.0%▼0.1 | 63.1% | 5,068 | חד״ש 34.6% |
| 2013 | 3.9%▲3.0 | 4.2%▲2.2 | 91.2%▼5.0 | 0.1%▲0.1 | 68.1% | 5,333 | רע״ם-תע״ל 41.7% |
| 2015 | 1.0%▼2.9 | 2.9%▼1.4 | 94.0%▲2.8 | 0.1%±0.0 | 80.7% | 15,911 | הרשימה המשותפת 94.0% |
| אפר׳ 2019 | 5.4%▲4.4 | 8.2%▲5.4 | 77.4%▼16.6 | 0.6%▲0.6 | 58.5% | 12,951 | חד״ש-תע״ל 42.9% |
| ספט׳ 2019 | 1.2%▼4.1 | 2.3%▼5.9 | 95.1%▲17.7 | 0.3%▼0.4 | 72.4% | 16,295 | הרשימה המשותפת 95.1% |
| 2020 | 1.1%▼0.1 | 0.5%▼1.8 | 98.1%▲3.0 | – | 80.2% | 18,317 | הרשימה המשותפת 98.1% |
| 2021 | 0.9%▼0.2 | 2.2%▲1.7 | 96.4%▼1.7 | – | 52.1% | 10,669 | הרשימה המשותפת 49.3% |
| 2022 | 0.6%▼0.3 | 3.6%▲1.4 | 95.4%▼1.1 | 0.0% | 63.8% | 11,121 | חד״ש-תע״ל 36.1% |
| 2026 | 0.3%▼0.3 | 2.1%▼1.5 | 96.7%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 84.0% | 22,476 | הרשימה המשותפת 61.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | מסורתי | 10,580 | 22,476 | 0.3% | 2.1% | 96.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.