עיילבון

סמל למ״ס 530 · ערבי נוצרי · יישוב ערבי נוצרי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 5,780 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 64.7% (ארצי 14.7%), ירידה של 5.9 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.7%2009: מחנה נתניהו 3.6%2013: מחנה נתניהו 6.8%2015: מחנה נתניהו 9.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 3.6%2020: מחנה נתניהו 4.7%2021: מחנה נתניהו 11.4%2022: מחנה נתניהו 6.2%2026: מחנה נתניהו 2.8%2006: המחנה שמולו 10.9%2009: המחנה שמולו 14.7%2013: המחנה שמולו 13.9%2015: המחנה שמולו 22.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 35.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 23.8%2020: המחנה שמולו 16.6%2021: המחנה שמולו 23.6%2022: המחנה שמולו 22.6%2026: המחנה שמולו 31.8%2006: מפלגות ערביות 87.4%2009: מפלגות ערביות 80.5%2013: מפלגות ערביות 77.6%2015: מפלגות ערביות 62.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 53.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 66.0%2020: מפלגות ערביות 78.3%2021: מפלגות ערביות 64.5%2022: מפלגות ערביות 70.6%2026: מפלגות ערביות 64.7%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעיילבוןישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת45.4%8.8%9408966 מתוך 1,1926 מתוך 645 מתוך 408
הדמוקרטים22.5%6.4%8010073237 מתוך 1,1921 מתוך 6110 מתוך 408
רע״ם19.3%5.9%9110087110 מתוך 1,1921 מתוך 654 מתוך 408
ישר!4.7%16.1%246019904 מתוך 1,1923 מתוך 6329 מתוך 408
ביחד2.5%9.3%2410024907 מתוך 1,1921 מתוך 6310 מתוך 408
הליכוד2.1%20.5%1480181,020 מתוך 1,1922 מתוך 6332 מתוך 408
ישראל ביתנו2.1%5.9%336030788 מתוך 1,1923 מתוך 6283 מתוך 408
עוצמה יהודית0.4%5.7%158021994 מתוך 1,1921 מתוך 6312 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.4%1.7%178021970 מתוך 1,1921 מתוך 6309 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.2%2.7%1280141,038 מתוך 1,1922 מתוך 6348 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%694067286 מתוך 1,1923 מתוך 698 מתוך 408
גוש ביבי2.8%44.0%1180151,064 מתוך 1,1922 מתוך 6346 מתוך 408
גוש השינוי31.8%37.8%408037715 מתוך 1,1922 מתוך 6258 מתוך 408
המפלגות הערביות64.7%14.7%904086121 מתוך 1,1924 מתוך 659 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.2%2.8%1160141,043 מתוך 1,1922 מתוך 6350 מתוך 408
אחוז הצבעה80.1%78.0%678078386 מתוך 1,1922 מתוך 686 מתוך 408
קולות כשרים3,5555,690,682856086176 מתוך 1,1923 מתוך 656 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.7%10.9%87.4%0.4%81.0%2,310חד״ש 58.4%
20093.6%▲2.914.7%▲3.980.5%▼6.90.1%▼0.373.0%2,319חד״ש 55.0%
20136.8%▲3.213.9%▼0.877.6%▼2.91.2%▲1.174.1%2,610חד״ש 51.3%
20159.4%▲2.722.2%▲8.262.6%▼14.95.0%▲3.870.9%2,650הרשימה המשותפת 62.6%
אפר׳ 20199.2%▼0.335.9%▲13.853.1%▼9.50.6%▼4.464.4%2,615חד״ש-תע״ל 46.7%
ספט׳ 20193.6%▼5.623.8%▼12.266.0%▲12.95.9%▲5.369.7%2,862הרשימה המשותפת 66.0%
20204.7%▲1.116.6%▼7.278.3%▲12.4–70.3%2,912הרשימה המשותפת 78.3%
202111.4%▲6.823.6%▲7.064.5%▼13.8–59.1%2,477הרשימה המשותפת 53.0%
20226.2%▼5.322.6%▼1.070.6%▲6.10.0%64.5%2,759חד״ש-תע״ל 39.9%
20262.8%▼3.331.8%▲9.264.7%▼5.90.2%▲0.280.1%3,555הרשימה המשותפת 45.4%

מפקד 2022

עיילבוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5,7809,601,720856085177 מתוך 1,1623 מתוך 661 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,736–786085254 מתוך 1,1623 מתוך 664 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרנוצריםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני3430624056354 מתוך 1,1623 מתוך 6148 מתוך 408
בני 65 ומעלה12.3%12.4%626058435 מתוך 1,1513 מתוך 6172 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)20.3%25.8%254033859 מתוך 1,1593 מתוך 6270 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)90,800104,30017025956 מתוך 1,1606 מתוך 6307 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202269.3%69.8%907 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים