הררית

סמל למ״ס 1203 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 630 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 87.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.7 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 8.0%2009: מחנה נתניהו 12.4%2013: מחנה נתניהו 15.3%2015: מחנה נתניהו 12.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 7.1%2020: מחנה נתניהו 7.6%2021: מחנה נתניהו 5.2%2022: מחנה נתניהו 3.2%2026: מחנה נתניהו 9.9%2006: המחנה שמולו 67.3%2009: המחנה שמולו 52.4%2013: המחנה שמולו 65.6%2015: המחנה שמולו 79.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 82.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 89.3%2020: המחנה שמולו 86.7%2021: המחנה שמולו 85.1%2022: המחנה שמולו 80.4%2026: המחנה שמולו 87.1%2006: מפלגות ערביות 0.9%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 2.5%2015: מפלגות ערביות 0.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.6%2020: מפלגות ערביות 4.2%2021: מפלגות ערביות 1.4%2022: מפלגות ערביות 3.9%2026: מפלגות ערביות 1.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימההרריתישראלאחוזוןדירוג
הדמוקרטים40.8%6.4%98989726 מתוך 1,19226 מתוך 1,03813 מתוך 408
ישר!32.9%16.1%676262395 מתוך 1,192387 מתוך 1,038156 מתוך 408
ביחד11.5%9.3%534653557 מתוך 1,192555 מתוך 1,038190 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות5.2%5.1%696479370 מתוך 1,192366 מתוך 1,03888 מתוך 408
הליכוד3.0%20.5%17821980 מתוך 1,192950 מתוך 1,038320 מתוך 408
ישראל ביתנו1.9%5.9%312428810 מתוך 1,192777 מתוך 1,038291 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.9%2.7%312235800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038260 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.1%1.7%332438767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038241 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.8%8.8%829475192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03898 מתוך 408
עוצמה יהודית0.5%5.7%17624973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038304 מתוך 408
רע״ם0.3%5.9%647352344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי9.9%44.0%251632891 מתוך 1,192868 מתוך 1,038277 מתוך 408
גוש השינוי87.1%37.8%888686146 מתוך 1,192146 מתוך 1,03855 מתוך 408
המפלגות הערביות1.1%14.7%799171231 מתוך 1,19280 מתוך 1,038110 מתוך 408
לא התחייבו לגוש1.9%2.8%302133808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038265 מתוך 408
אחוז הצבעה75.2%78.0%313143818 מתוך 1,192716 מתוך 1,038231 מתוך 408
קולות כשרים3655,690,682283129854 מתוך 1,192711 מתוך 1,038292 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20068.0%67.3%0.9%22.1%62.5%113קדימה 31.9%
200912.4%▲4.452.4%▼14.80.7%▼0.231.0%▲8.969.0%145קדימה 35.2%
201315.3%▲2.965.6%▲13.22.5%▲1.86.1%▼24.969.5%163העבודה 25.8%
201512.2%▼3.279.7%▲14.10.5%▼1.96.1%±0.079.9%197המחנה הציוני 45.2%
אפר׳ 20199.0%▼3.282.8%▲3.11.2%▲0.75.5%▼0.676.9%256כחול לבן 43.4%
ספט׳ 20197.1%▼1.989.3%▲6.51.6%▲0.40.8%▼4.773.8%253כחול לבן 49.8%
20207.6%▲0.586.7%▼2.64.2%▲2.6–75.6%264כחול לבן 55.3%
20215.2%▼2.485.1%▼1.61.4%▼2.8–76.3%289העבודה 35.6%
20223.2%▼2.080.4%▼4.73.9%▲2.50.0%73.8%311יש עתיד 40.2%
20269.9%▲6.687.1%▲6.71.1%▼2.81.9%▲1.975.2%365הדמוקרטים 40.8%

מפקד 2022

הרריתישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6309,601,720252829859 מתוך 1,162732 מתוך 1,027289 מתוך 408
תושבים לקמ״ר3,932–717777334 מתוך 1,162239 מתוך 1,02794 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625856354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408
בני 65 ומעלה9.5%12.4%423639650 מתוך 1,151630 מתוך 1,016244 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)41.5%25.8%757281286 מתוך 1,159284 מתוך 1,02780 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)34.1%25.3%888890127 מתוך 1,012126 מתוך 1,00334 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)72,600104,3005261,107 מתוך 1,1601,006 מתוך 1,027382 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202287.8%69.8%205 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים