בועיינה-נוג'ידאת

סמל למ״ס 482 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 10,090 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.5 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 4.4%2009: מחנה נתניהו 0.8%2013: מחנה נתניהו 3.3%2015: מחנה נתניהו 2.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.6%2020: מחנה נתניהו 1.0%2021: מחנה נתניהו 4.5%2022: מחנה נתניהו 2.4%2026: מחנה נתניהו 0.5%2006: המחנה שמולו 32.0%2009: המחנה שמולו 9.9%2013: המחנה שמולו 12.3%2015: המחנה שמולו 5.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 14.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 11.3%2020: המחנה שמולו 5.4%2021: המחנה שמולו 3.2%2022: המחנה שמולו 2.3%2026: המחנה שמולו 1.8%2006: מפלגות ערביות 62.8%2009: מפלגות ערביות 86.6%2013: מפלגות ערביות 81.7%2015: מפלגות ערביות 84.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 75.7%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 85.5%2020: מפלגות ערביות 93.3%2021: מפלגות ערביות 91.7%2022: מפלגות ערביות 94.8%2026: מפלגות ערביות 97.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהבועיינה-נוג'ידאתישראלאחוזוןדירוג
רע״ם51.9%5.9%95149658 מתוך 1,19219 מתוך 2216 מתוך 408
הרשימה המשותפת45.4%8.8%94958966 מתוך 1,1922 מתוך 2245 מתוך 408
הדמוקרטים1.3%6.4%251016873 מתוך 1,19219 מתוך 22336 מתוך 408
ישראל ביתנו0.4%5.9%168112980 מתוך 1,1925 מתוך 22351 מתוך 408
הליכוד0.3%20.5%61461,105 מתוך 1,19214 מתוך 22375 מתוך 408
יהדות התורה0.1%5.5%589069447 מתוך 1,1921 מתוך 22108 מתוך 408
ישר!0.1%16.1%3011,131 מתוך 1,19221 מתוך 22396 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%601457372 מתוך 1,19217 מתוך 22135 מתוך 408
גוש ביבי0.5%44.0%62981,105 מתוך 1,19212 מתוך 22370 מתוך 408
גוש השינוי1.8%37.8%9541,079 מתוך 1,19221 מתוך 22389 מתוך 408
המפלגות הערביות97.3%14.7%95959649 מתוך 1,1922 מתוך 2216 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה80.6%78.0%717182341 מתוך 1,1927 מתוך 2271 מתוך 408
קולות כשרים6,1485,690,682899591136 מתוך 1,1921 מתוך 2237 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20064.4%32.0%62.8%0.4%61.5%2,394בל״ד 29.7%
20090.8%▼3.69.9%▼22.086.6%▲23.70.0%▼0.456.2%2,463בל״ד 38.5%
20133.3%▲2.512.3%▲2.481.7%▼4.82.1%▲2.168.1%3,465בל״ד 49.4%
20152.0%▼1.35.4%▼6.984.2%▲2.51.4%▼0.765.8%3,607הרשימה המשותפת 84.2%
אפר׳ 20195.6%▲3.614.1%▲8.775.7%▼8.53.6%▲2.252.4%3,282רע״ם-בל״ד 39.9%
ספט׳ 20191.6%▼4.011.3%▼2.985.5%▲9.80.1%▼3.561.3%3,926הרשימה המשותפת 85.5%
20201.0%▼0.65.4%▼5.993.3%▲7.8–65.9%4,297הרשימה המשותפת 93.3%
20214.5%▲3.53.2%▼2.291.7%▼1.6–52.1%3,459רע״ם 64.4%
20222.4%▼2.12.3%▼0.994.8%▲3.10.1%56.5%3,924רע״ם 55.8%
20260.5%▼2.01.8%▼0.697.3%▲2.50.0%±0.080.6%6,148רע״ם 51.9%

מפקד 2022

בועיינה-נוג'ידאתישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)10,0909,601,720889590142 מתוך 1,1622 מתוך 2241 מתוך 408
תושבים לקמ״ר6,593–879094147 מתוך 1,1623 מתוך 2227 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2630216713874 מתוך 1,1625 מתוך 22335 מתוך 408
בני 65 ומעלה4.7%12.4%144310981 מתוך 1,15112 מתוך 22366 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)12.0%25.8%880111,067 מתוך 1,1595 מתוך 21360 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)63,800104,30021021,141 מתוך 1,16020 מתוך 22399 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202264.7%69.8%972 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים