עוזייר
סמל למ״ס 528 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית אל-בטוף · אוכלוסייה 3,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עוזייר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 54.0% | 8.8% | 9510090 | 58 מתוך 1,1921 מתוך 2240 מתוך 408 |
| רע״ם | 44.0% | 5.9% | 95596 | 61 מתוך 1,19221 מתוך 2219 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.4% | 6.4% | 271918 | 860 מתוך 1,19217 מתוך 22330 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 150 | 1,156 מתוך 1,19221 מתוך 22396 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323840 | 744 מתוך 1,1925 מתוך 22211 מתוך 408 |
| ישר! | 0.1% | 16.1% | 301 | 1,131 מתוך 1,19221 מתוך 22396 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 601457 | 372 מתוך 1,19217 מתוך 22135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 0.1% | 44.0% | 150 | 1,179 מתוך 1,19221 מתוך 22403 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 1.5% | 37.8% | 803 | 1,095 מתוך 1,19222 מתוך 22395 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 98.0% | 14.7% | 9710098 | 32 מתוך 1,1921 מתוך 228 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 77.6% | 78.0% | 453858 | 653 מתוך 1,19214 מתוך 22170 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,892 | 5,690,682 | 826282 | 219 מתוך 1,1929 מתוך 2273 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.8% | 8.3% | 80.0% | 0.2% | 46.4% | 539 | בל״ד 40.3% |
| 2009 | 1.3%▼9.4 | 6.9%▼1.4 | 87.3%▲7.3 | 0.0%▼0.2 | 34.3% | 448 | רע״ם-תע״ל 45.5% |
| 2013 | 7.0%▲5.7 | 3.7%▼3.2 | 88.8%▲1.5 | 0.2%▲0.2 | 37.7% | 572 | רע״ם-תע״ל 41.4% |
| 2015 | 1.2%▼5.8 | 2.4%▼1.3 | 95.5%▲6.7 | 0.6%▲0.5 | 56.5% | 932 | הרשימה המשותפת 95.5% |
| אפר׳ 2019 | 5.6%▲4.5 | 13.7%▲11.3 | 77.0%▼18.5 | 3.6%▲2.9 | 40.1% | 781 | רע״ם-בל״ד 49.9% |
| ספט׳ 2019 | 3.2%▼2.4 | 5.6%▼8.1 | 90.5%▲13.6 | 0.1%▼3.5 | 56.7% | 1,118 | הרשימה המשותפת 90.5% |
| 2020 | 0.7%▼2.5 | 3.4%▼2.2 | 95.6%▲5.1 | – | 63.7% | 1,279 | הרשימה המשותפת 95.6% |
| 2021 | 4.4%▲3.7 | 2.9%▼0.5 | 92.1%▼3.5 | – | 42.7% | 891 | רע״ם 59.0% |
| 2022 | 0.2%▼4.2 | 1.9%▼1.0 | 97.4%▲5.3 | 0.0% | 49.0% | 1,080 | רע״ם 44.4% |
| 2026 | 0.1%▼0.1 | 1.5%▼0.5 | 98.0%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 77.6% | 1,892 | הרשימה המשותפת 54.0% |
מפקד 2022
| עוזייר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 3,350 | 9,601,720 | 826282 | 214 מתוך 1,1629 מתוך 2273 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 7,987 | – | 9310098 | 81 מתוך 1,1621 מתוך 2211 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 22 | 30 | 14106 | 988 מתוך 1,16219 מתוך 22379 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 3.9% | 12.4% | 11337 | 1,018 מתוך 1,15115 מתוך 22379 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 11.1% | 25.8% | 7709 | 1,082 מתוך 1,1596 מתוך 21371 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 66,400 | 104,300 | 2193 | 1,134 מתוך 1,16018 מתוך 22397 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 59.7% | 69.8% | 1,031 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית רימון 1.0 ק״מ · רומאנה 1.4 ק״מ · רומת הייב 2.4 ק״מ · בועיינה-נוג'ידאת 4.4 ק״מ · הושעיה 4.8 ק״מ