מצפה ים

שכונה באילת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,950 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 48.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 20.1%2009: מחנה נתניהו 37.9%2013: מחנה נתניהו 36.7%2015: מחנה נתניהו 39.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 44.3%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 42.4%2020: מחנה נתניהו 47.9%2021: מחנה נתניהו 42.0%2022: מחנה נתניהו 47.3%2026: מחנה נתניהו 46.4%2006: המחנה שמולו 65.9%2009: המחנה שמולו 57.9%2013: המחנה שמולו 57.1%2015: המחנה שמולו 45.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 46.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 50.4%2020: המחנה שמולו 50.6%2021: המחנה שמולו 54.8%2022: המחנה שמולו 49.3%2026: המחנה שמולו 48.8%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.8%2013: מפלגות ערביות 0.7%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.5%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.6%2020: מפלגות ערביות 1.1%2021: מפלגות ערביות 0.7%2022: מפלגות ערביות 0.8%2026: מפלגות ערביות 0.9%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמצפה יםאילתישראל
הליכוד33.1%42.2%20.5%
ישר!28.3%20.5%16.1%
ביחד8.5%6.4%9.3%
ישראל ביתנו6.4%6.7%5.9%
עוצמה יהודית5.6%7.6%5.7%
הדמוקרטים5.6%2.7%6.4%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.5%3.2%2.7%
הציונות הדתית וזהות2.8%3.3%5.1%
ש״ס2.4%3.1%5.3%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.2%1.6%1.7%
הרשימה המשותפת0.8%1.1%8.8%
יהדות התורה0.2%0.3%5.5%
רע״ם0.1%0.6%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.4%0.6%0.8%
גוש ביבי46.4%58.3%44.0%
גוש השינוי48.8%36.2%37.8%
המפלגות הערביות0.9%1.7%14.7%
לא התחייבו לגוש3.5%3.2%2.8%
אחוז הצבעה60.5%51.3%78.0%
קולות כשרים1,72027,5465,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200620.1%65.9%0.4%12.7%49.0%1,359קדימה 39.1%
200937.9%▲17.857.9%▼8.00.8%▲0.40.9%▼11.753.1%1,498קדימה 44.1%
201336.7%▼1.157.1%▼0.90.7%▼0.13.7%▲2.757.1%1,642יש עתיד 25.3%
201539.6%▲2.945.1%▼12.00.3%▼0.314.8%▲11.162.1%1,799הליכוד 27.5%
אפר׳ 201944.3%▲4.746.0%▲0.90.5%▲0.28.2%▼6.657.9%1,683כחול לבן 38.7%
ספט׳ 201942.4%▼1.950.4%▲4.40.6%▲0.16.3%▼1.956.7%1,637כחול לבן 40.0%
202047.9%▲5.550.6%▲0.21.1%▲0.5–52.8%1,806הליכוד 40.1%
202142.0%▼5.954.8%▲4.20.7%▼0.4–55.2%1,587הליכוד 31.3%
202247.3%▲5.349.3%▼5.50.8%▲0.10.0%54.8%1,566הליכוד 34.4%
202646.4%▼0.948.8%▼0.50.9%▲0.13.5%▲3.560.5%1,720הליכוד 33.1%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
24חילוני3,9501,72046.4%48.8%0.9%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.