אייל
סמל למ״ס 716 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 93.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אייל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.7% | 16.1% | 878681 | 149 מתוך 1,192145 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 31.6% | 6.4% | 929194 | 94 מתוך 1,19293 מתוך 1,03814 מתוך 233 |
| ביחד | 16.3% | 9.3% | 767354 | 282 מתוך 1,192281 מתוך 1,038105 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808083 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| הליכוד | 2.1% | 20.5% | 1446 | 1,020 מתוך 1,192989 מתוך 1,038220 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.7% | 292017 | 824 מתוך 1,192815 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.1% | 5.1% | 20910 | 946 מתוך 1,192937 מתוך 1,038204 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.8% | 5.7% | 211114 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038196 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768788 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 3.9% | 44.0% | 1225 | 1,047 מתוך 1,1921,018 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 93.4% | 37.8% | 989898 | 19 מתוך 1,19219 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.8% | 281916 | 833 מתוך 1,192817 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.9% | 78.0% | 909286 | 116 מתוך 1,19284 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 380 | 5,690,682 | 303417 | 829 מתוך 1,192687 מתוך 1,038193 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.8% | 78.8% | 0.0% | 10.0% | 86.8% | 240 | העבודה-מימד 50.8% |
| 2009 | 9.5%▼1.4 | 86.0%▲7.3 | 0.8%▲0.8 | 2.1%▼7.9 | 78.0% | 243 | העבודה 40.7% |
| 2013 | 8.3%▼1.2 | 87.2%▲1.2 | 0.3%▼0.5 | 3.1%▲1.1 | 80.3% | 289 | העבודה 43.6% |
| 2015 | 8.4%▲0.1 | 87.2%±0.0 | 0.0%▼0.3 | 4.4%▲1.3 | 81.9% | 296 | המחנה הציוני 69.3% |
| אפר׳ 2019 | 5.9%▼2.5 | 89.7%▲2.5 | 0.3%▲0.3 | 4.1%▼0.3 | 82.8% | 320 | כחול לבן 57.2% |
| ספט׳ 2019 | 5.6%▼0.4 | 92.5%▲2.8 | 0.0%▼0.3 | 1.3%▼2.8 | 78.7% | 305 | כחול לבן 57.0% |
| 2020 | 3.3%▼2.3 | 95.1%▲2.7 | 0.7%▲0.7 | – | 78.8% | 307 | כחול לבן 63.5% |
| 2021 | 2.8%▼0.5 | 96.3%▲1.2 | 0.3%▼0.3 | – | 82.0% | 322 | העבודה 30.7% |
| 2022 | 4.8%▲2.0 | 94.0%▼2.3 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 81.2% | 333 | יש עתיד 46.2% |
| 2026 | 3.9%▼0.9 | 93.4%▼0.6 | 0.5%▲0.2 | 1.8%▲1.8 | 83.9% | 380 | ישר! 39.7% |
מפקד 2022
| אייל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 600 | 9,601,720 | 242614 | 880 מתוך 1,162753 מתוך 1,027197 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,750 | – | 182018 | 950 מתוך 1,162817 מתוך 1,027187 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 12.7% | 12.4% | 646053 | 415 מתוך 1,151407 מתוך 1,016109 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.5% | 25.8% | 939293 | 86 מתוך 1,15985 מתוך 1,02718 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.9% | 25.3% | 191915 | 808 מתוך 1,012799 מתוך 1,003186 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 132,600 | 104,300 | 666142 | 400 מתוך 1,160397 מתוך 1,027134 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.0% | 69.8% | 200 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כוכב יאיר 1.9 ק״מ · צופים 3.2 ק״מ · ניר אליהו 3.3 ק״מ · טירה 3.3 ק״מ · צור יצחק 3.7 ק״מ