צור יצחק

סמל למ״ס 1345 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 7,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 67.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262009: מחנה נתניהו 39.1%2013: מחנה נתניהו 25.0%2015: מחנה נתניהו 24.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 26.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 23.9%2020: מחנה נתניהו 26.6%2021: מחנה נתניהו 26.6%2022: מחנה נתניהו 28.1%2026: מחנה נתניהו 26.5%2009: המחנה שמולו 58.0%2013: המחנה שמולו 70.5%2015: המחנה שמולו 65.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 66.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 70.2%2020: המחנה שמולו 73.1%2021: המחנה שמולו 71.7%2022: המחנה שמולו 68.9%2026: המחנה שמולו 67.7%2009: מפלגות ערביות 1.4%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.4%2026: מפלגות ערביות 1.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהצור יצחקישראלאחוזוןדירוג
ישר!32.5%16.1%666148407 מתוך 1,192399 מתוך 1,038121 מתוך 233
ביחד21.3%9.3%96959053 מתוך 1,19253 מתוך 1,03825 מתוך 233
הליכוד15.2%20.5%605558475 מתוך 1,192465 מתוך 1,03899 מתוך 233
הדמוקרטים7.8%6.4%524738569 מתוך 1,192548 מתוך 1,038146 מתוך 233
ישראל ביתנו6.1%5.9%838390188 מתוך 1,192160 מתוך 1,03823 מתוך 233
עוצמה יהודית4.7%5.7%575164505 מתוך 1,192499 מתוך 1,03883 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.4%2.7%777375265 מתוך 1,192265 מתוך 1,03856 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות3.2%5.1%514460576 מתוך 1,192572 מתוך 1,03891 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.8%1.7%757284278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03834 מתוך 233
הרשימה המשותפת1.0%8.8%849694182 מתוך 1,19235 מתוך 1,03814 מתוך 233
ש״ס0.6%5.3%575153487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038102 מתוך 233
רע״ם0.4%5.9%718284288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 233
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%303433768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038135 מתוך 233
גוש ביבי26.5%44.0%494354607 מתוך 1,192596 מתוך 1,038107 מתוך 233
גוש השינוי67.7%37.8%615646466 מתוך 1,192453 מתוך 1,038127 מתוך 233
המפלגות הערביות1.3%14.7%829394214 מתוך 1,19264 מתוך 1,03815 מתוך 233
לא התחייבו לגוש4.4%2.8%777375267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03856 מתוך 233
אחוז הצבעה83.4%78.0%888981140 מתוך 1,192106 מתוך 1,03844 מתוך 233
קולות כשרים3,8805,690,682869184169 מתוך 1,19296 מתוך 1,03837 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
200939.1%58.0%1.4%0.0%90.9%69קדימה 44.9%
201325.0%▼14.270.5%▲12.50.0%▼1.42.3%▲2.385.0%997יש עתיד 33.9%
201524.7%▼0.265.0%▼5.50.1%▲0.110.1%▲7.789.0%1,840המחנה הציוני 36.9%
אפר׳ 201926.9%▲2.266.9%▲1.90.1%±0.05.8%▼4.384.6%2,829כחול לבן 58.4%
ספט׳ 201923.9%▼3.070.2%▲3.30.1%±0.05.3%▼0.583.3%2,845כחול לבן 57.8%
202026.6%▲2.773.1%▲2.90.2%▲0.2–82.1%2,880כחול לבן 60.5%
202126.6%±0.071.7%▼1.40.1%▼0.1–80.6%2,950יש עתיד 34.5%
202228.1%▲1.568.9%▼2.80.4%▲0.30.0%80.9%3,168יש עתיד 42.2%
202626.5%▼1.667.7%▼1.21.3%▲0.94.4%▲4.383.4%3,880ישר! 32.5%

מפקד 2022

צור יצחקישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7,3009,601,720869184165 מתוך 1,16296 מתוך 1,02737 מתוך 229
תושבים לקמ״ר16,984–99991007 מתוך 1,1627 מתוך 1,0272 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3130423623598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027158 מתוך 229
בני 65 ומעלה6.0%12.4%20166912 מתוך 1,151852 מתוך 1,016214 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)40.8%25.8%726961317 מתוך 1,159315 מתוך 1,02788 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)20.2%25.3%616163399 מתוך 1,012393 מתוך 1,00382 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)159,500104,300878573154 מתוך 1,160154 מתוך 1,02763 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.3%69.8%551 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים