מרכז הכפר
שכונה בפוריידיס · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,220 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 96.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 4.0 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרכז הכפר | פוריידיס | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 67.0% | 67.0% | 8.8% |
| רע״ם | 29.3% | 29.3% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.7% | 1.7% | 6.4% |
| ישר! | 0.4% | 0.4% | 16.1% |
| הליכוד | 0.3% | 0.3% | 20.5% |
| ש״ס | 0.1% | 0.1% | 5.3% |
| ביחד | 0.1% | 0.1% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.1% | 1.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.3% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 2.2% | 2.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 96.3% | 96.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,723 | 7,723 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 27.2% | 34.5% | 36.4% | 0.1% | 64.0% | 5,394 | מרצ 28.8% |
| ספט׳ 2019 | 4.5%▼22.8 | 14.3%▼20.2 | 79.9%▲43.5 | 0.2%▲0.1 | 55.8% | 4,734 | הרשימה המשותפת 79.9% |
| 2020 | 1.8%▼2.7 | 1.4%▼12.9 | 96.4%▲16.5 | – | 60.1% | 5,188 | הרשימה המשותפת 96.4% |
| 2021 | 10.6%▲8.9 | 11.2%▲9.8 | 76.5%▼19.9 | – | 29.0% | 2,546 | רע״ם 39.9% |
| 2022 | 1.2%▼9.5 | 5.4%▼5.8 | 92.3%▲15.8 | 0.0% | 38.7% | 3,531 | רע״ם 33.8% |
| 2026 | 0.3%▼0.9 | 2.2%▼3.1 | 96.3%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 78.4% | 7,723 | הרשימה המשותפת 67.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | מסורתי | 4,220 | 7,723 | 0.3% | 2.2% | 96.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.