נאות הפרחים
שכונה בגן יבנה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,850 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 48.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות הפרחים | גן יבנה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.3% | 32.9% | 20.5% |
| ישר! | 20.3% | 19.7% | 16.1% |
| ביחד | 16.0% | 13.2% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 9.1% | 9.7% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.3% | 5.3% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 5.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 4.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.1% | 3.2% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.3% | 1.7% |
| ש״ס | 2.0% | 3.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 48.0% | 52.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 45.3% | 41.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 6.3% | 5.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.9% | 78.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,692 | 15,610 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.6% | 60.6% | 0.0% | 12.4% | 65.2% | 1,590 | קדימה 32.6% |
| 2009 | 46.2%▲20.6 | 51.5%▼9.2 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼12.0 | 73.5% | 2,511 | קדימה 35.6% |
| 2013 | 43.2%▼3.1 | 52.0%▲0.6 | 0.1%▲0.1 | 3.3%▲2.9 | 74.9% | 3,401 | הליכוד ביתנו 26.5% |
| 2015 | 44.2%▲1.0 | 42.5%▼9.5 | 0.0%▼0.1 | 13.2%▲9.8 | 78.4% | 3,914 | הליכוד 29.0% |
| אפר׳ 2019 | 50.3%▲6.1 | 41.5%▼1.0 | 0.1%▲0.1 | 7.6%▼5.5 | 75.5% | 5,366 | כחול לבן 36.5% |
| ספט׳ 2019 | 46.2%▼4.1 | 46.4%▲5.0 | 0.1%±0.0 | 6.6%▼1.0 | 73.8% | 5,330 | כחול לבן 37.6% |
| 2020 | 53.3%▲7.1 | 46.2%▼0.3 | 0.2%▲0.1 | – | 74.2% | 5,435 | הליכוד 42.6% |
| 2021 | 50.1%▼3.2 | 48.2%▲2.0 | 0.1%▼0.1 | – | 71.3% | 5,340 | הליכוד 33.4% |
| 2022 | 52.8%▲2.7 | 45.1%▼3.2 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 73.3% | 5,273 | הליכוד 34.9% |
| 2026 | 48.0%▼4.7 | 45.3%▲0.2 | 0.1%±0.0 | 6.3%▲6.3 | 79.9% | 7,692 | הליכוד 30.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | חילוני | 2,850 | 7,692 | 48.0% | 45.3% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.