גני הדר
סמל למ״ס 1103 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 370 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני הדר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.3% | 16.1% | 777565 | 267 מתוך 1,192261 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| ביחד | 19.9% | 9.3% | 929181 | 92 מתוך 1,19292 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 19.9% | 6.4% | 747169 | 309 מתוך 1,192304 מתוך 1,03873 מתוך 233 |
| הליכוד | 8.6% | 20.5% | 433636 | 677 מתוך 1,192657 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.5% | 2.7% | 888792 | 131 מתוך 1,192131 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646263 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 605570 | 444 מתוך 1,192440 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 5.7% | 332432 | 793 מתוך 1,192783 מתוך 1,038157 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251521 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038176 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 13.7% | 44.0% | 342631 | 785 מתוך 1,192769 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 80.9% | 37.8% | 757266 | 292 מתוך 1,192287 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.5% | 2.8% | 888692 | 135 מתוך 1,192134 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788063 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 256 | 5,690,682 | 141510 | 1,025 מתוך 1,192880 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.1% | 78.8% | 0.8% | 14.4% | 73.0% | 118 | קדימה 51.7% |
| 2009 | 13.9%▲8.8 | 79.9%▲1.0 | 0.7%▼0.2 | 3.5%▼10.9 | 75.4% | 144 | קדימה 52.1% |
| 2013 | 12.7%▼1.2 | 80.4%▲0.5 | 0.6%▼0.1 | 3.8%▲0.3 | 74.6% | 158 | יש עתיד 26.6% |
| 2015 | 17.2%▲4.5 | 75.8%▼4.6 | 0.0%▼0.6 | 5.9%▲2.1 | 81.7% | 186 | המחנה הציוני 47.8% |
| אפר׳ 2019 | 24.9%▲7.7 | 73.1%▼2.7 | 0.5%▲0.5 | 1.0%▼4.9 | 79.4% | 197 | כחול לבן 55.3% |
| ספט׳ 2019 | 20.8%▼4.1 | 74.3%▲1.2 | 0.0%▼0.5 | 5.0%▲3.9 | 79.3% | 202 | כחול לבן 50.0% |
| 2020 | 20.8%±0.0 | 79.2%▲5.0 | 0.0%±0.0 | – | 78.3% | 202 | כחול לבן 60.9% |
| 2021 | 22.7%▲2.0 | 76.3%▼2.9 | 0.5%▲0.5 | – | 77.0% | 211 | העבודה 22.3% |
| 2022 | 15.5%▼7.3 | 83.2%▲6.9 | 0.0%▼0.5 | 0.0% | 79.0% | 226 | יש עתיד 36.3% |
| 2026 | 13.7%▼1.8 | 80.9%▼2.3 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲5.5 | 81.5% | 256 | ישר! 36.3% |
מפקד 2022
| גני הדר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 370 | 9,601,720 | 896 | 1,066 מתוך 1,162936 מתוך 1,027215 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,071 | – | 313539 | 799 מתוך 1,162667 מתוך 1,027140 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 11.3% | 12.4% | 555045 | 511 מתוך 1,151499 מתוך 1,016127 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.1% | 25.8% | 878586 | 149 מתוך 1,159148 מתוך 1,02734 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.5% | 25.3% | 343435 | 668 מתוך 1,012659 מתוך 1,003145 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 170,700 | 104,300 | 929181 | 97 מתוך 1,16097 מתוך 1,02745 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.5% | 69.8% | 181 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמות מאיר 0.6 ק״מ · נען 0.7 ק״מ · סתרייה 1.6 ק״מ · יציץ 1.8 ק״מ · גני יוחנן 2.7 ק״מ