גני מודיעין
סמל למ״ס 3823 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 3,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.8 נקודות מאז 2022; ש״ס הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני מודיעין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ש״ס | 35.4% | 5.3% | 10010099 | 6 מתוך 1,1926 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 20.7% | 5.7% | 979793 | 33 מתוך 1,19232 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 18.7% | 5.1% | 868429 | 168 מתוך 1,192167 מתוך 1,03890 מתוך 127 |
| הליכוד | 12.7% | 20.5% | 544845 | 543 מתוך 1,192530 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 5.4% | 5.5% | 979793 | 37 מתוך 1,19235 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| ביחד | 1.5% | 9.3% | 18835 | 970 מתוך 1,192947 מתוך 1,03883 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453819 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.7% | 211140 | 931 מתוך 1,192914 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| ישר! | 1.0% | 16.1% | 15738 | 1,013 מתוך 1,192961 מתוך 1,03879 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8835 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12521 | 1,033 מתוך 1,192972 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817933 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.4% | 0.8% | 959689 | 48 מתוך 1,19236 מתוך 1,03814 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 94.6% | 44.0% | 939264 | 81 מתוך 1,19280 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 3.0% | 37.8% | 13734 | 1,031 מתוך 1,192962 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 201139 | 937 מתוך 1,192916 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 78.0% | 424235 | 682 מתוך 1,192590 מתוך 1,03883 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,759 | 5,690,682 | 818879 | 222 מתוך 1,192127 מתוך 1,03828 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 92.9% | 0.8% | 0.0% | 6.2% | 78.4% | 1,420 | ש״ס 40.0% |
| ספט׳ 2019 | 97.8%▲4.9 | 1.4%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼5.6 | 79.3% | 1,469 | ש״ס 45.1% |
| 2020 | 98.7%▲0.9 | 1.1%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 79.0% | 1,481 | ש״ס 47.0% |
| 2021 | 96.5%▼2.2 | 2.4%▲1.3 | 0.0%±0.0 | – | 73.9% | 1,441 | ש״ס 42.7% |
| 2022 | 97.4%▲0.9 | 2.1%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.2% | 1,532 | ש״ס 46.1% |
| 2026 | 94.6%▼2.8 | 3.0%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲1.1 | 77.2% | 1,759 | ש״ס 35.4% |
מפקד 2022
| גני מודיעין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 3,160 | 9,601,720 | 818877 | 223 מתוך 1,162128 מתוך 1,02729 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 9,020 | – | 969693 | 53 מתוך 1,16241 מתוך 1,02710 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 21 | 30 | 121257 | 1,006 מתוך 1,162891 מתוך 1,02749 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 5.8% | 12.4% | 191560 | 924 מתוך 1,151860 מתוך 1,01647 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 17.2% | 25.8% | 19116 | 941 מתוך 1,159910 מתוך 1,027116 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 50.2% | 25.3% | 989894 | 25 מתוך 1,01225 מתוך 1,0038 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 77,500 | 104,300 | 8413 | 1,069 מתוך 1,160990 מתוך 1,027107 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 93.2% | 69.8% | 68 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חשמונאים 0.7 ק״מ · שילת 1.1 ק״מ · מתתיהו 1.5 ק״מ · לפיד 2.0 ק״מ · כפר האורנים 2.1 ק״מ