לפיד
סמל למ״ס 1310 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 2,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לפיד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.9% | 16.1% | 706655 | 357 מתוך 1,192349 מתוך 1,038105 מתוך 233 |
| ביחד | 19.0% | 9.3% | 908878 | 121 מתוך 1,192121 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 14.9% | 6.4% | 656055 | 418 מתוך 1,192408 מתוך 1,038105 מתוך 233 |
| הליכוד | 12.7% | 20.5% | 544850 | 543 מתוך 1,192530 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 5.9% | 717074 | 323 מתוך 1,192295 מתוך 1,03859 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 5.1% | 595369 | 487 מתוך 1,192483 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696465 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.2% | 5.7% | 484151 | 611 מתוך 1,192604 מתוך 1,038113 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.7% | 676276 | 375 מתוך 1,192372 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494445 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038124 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585347 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303433 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 22.7% | 44.0% | 463950 | 646 מתוך 1,192635 מתוך 1,038117 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 73.0% | 37.8% | 666253 | 399 מתוך 1,192389 מתוך 1,038108 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686365 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.3% | 78.0% | 596035 | 477 מתוך 1,192401 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 1,407 | 5,690,682 | 798679 | 251 מתוך 1,192146 מתוך 1,03849 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.6% | 65.6% | 0.0% | 10.7% | 73.1% | 882 | קדימה 35.8% |
| 2009 | 33.9%▲11.3 | 62.7%▼3.0 | 0.5%▲0.5 | 1.5%▼9.1 | 78.5% | 1,047 | קדימה 40.4% |
| 2013 | 26.9%▼7.0 | 67.8%▲5.1 | 0.3%▼0.2 | 3.5%▲2.0 | 75.9% | 1,194 | יש עתיד 30.2% |
| 2015 | 24.2%▼2.7 | 59.3%▼8.4 | 0.2%±0.0 | 16.2%▲12.7 | 78.8% | 1,311 | המחנה הציוני 34.7% |
| אפר׳ 2019 | 25.6%▲1.4 | 65.9%▲6.5 | 0.3%▲0.1 | 7.8%▼8.4 | 77.4% | 1,397 | כחול לבן 51.8% |
| ספט׳ 2019 | 25.5%▼0.1 | 69.1%▲3.2 | 0.3%±0.0 | 4.8%▼3.0 | 75.9% | 1,374 | כחול לבן 50.8% |
| 2020 | 27.4%▲1.9 | 71.4%▲2.3 | 0.9%▲0.6 | – | 73.7% | 1,330 | כחול לבן 55.4% |
| 2021 | 24.3%▼3.1 | 73.4%▲2.1 | 0.3%▼0.6 | – | 73.8% | 1,325 | יש עתיד 29.4% |
| 2022 | 25.4%▲1.1 | 72.4%▼1.0 | 0.2%▼0.1 | 0.0% | 74.7% | 1,321 | יש עתיד 38.2% |
| 2026 | 22.7%▼2.8 | 73.0%▲0.5 | 0.4%▲0.1 | 3.9%▲3.9 | 79.3% | 1,407 | ישר! 33.9% |
מפקד 2022
| לפיד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,100 | 9,601,720 | 778477 | 270 מתוך 1,162164 מתוך 1,02753 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 6,572 | – | 878987 | 148 מתוך 1,162114 מתוך 1,02731 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 5.2% | 12.4% | 16134 | 960 מתוך 1,151880 מתוך 1,016220 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.5% | 25.8% | 716860 | 332 מתוך 1,159330 מתוך 1,02792 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.8% | 25.3% | 191915 | 818 מתוך 1,012809 מתוך 1,003189 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 195,400 | 104,300 | 979795 | 33 מתוך 1,16033 מתוך 1,02713 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.4% | 69.8% | 151 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר האורנים 0.5 ק״מ · כפר רות 0.8 ק״מ · שילת 1.3 ק״מ · מתתיהו 1.4 ק״מ · חשמונאים 1.8 ק״מ