כפר רות
סמל למ״ס 1166 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר רות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 37.1% | 16.1% | 807769 | 241 מתוך 1,192236 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| ביחד | 17.5% | 9.3% | 828066 | 208 מתוך 1,192208 מתוך 1,03879 מתוך 233 |
| הליכוד | 16.1% | 20.5% | 615759 | 461 מתוך 1,192451 מתוך 1,03896 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 10.5% | 6.4% | 585347 | 506 מתוך 1,192491 מתוך 1,038125 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.6% | 5.1% | 706683 | 352 מתוך 1,192348 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484333 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 5.7% | 443747 | 653 מתוך 1,192645 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352623 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,038174 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.4% | 5.3% | 696566 | 363 מתוך 1,192356 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.4% | 5.5% | 939293 | 84 מתוך 1,19280 מתוך 1,03816 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423443 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819293 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,03816 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 28.7% | 44.0% | 514558 | 579 מתוך 1,192568 מתוך 1,03899 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 68.5% | 37.8% | 625747 | 457 מתוך 1,192444 מתוך 1,038124 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708183 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342523 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,038177 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 85.1% | 78.0% | 959696 | 61 מתוך 1,19239 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 143 | 5,690,682 | 331 | 1,156 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,038230 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.4% | 51.5% | 0.8% | 21.5% | 72.8% | 130 | קדימה 32.3% |
| 2009 | 45.3%▲19.9 | 43.8%▼7.8 | 0.0%▼0.8 | 5.5%▼16.1 | 68.4% | 128 | קדימה 28.9% |
| 2013 | 26.3%▼19.0 | 61.2%▲17.4 | 0.0%±0.0 | 9.9%▲4.4 | 82.2% | 152 | יש עתיד 23.7% |
| 2015 | 25.6%▼0.7 | 53.2%▼8.0 | 0.0%±0.0 | 20.5%▲10.6 | 86.7% | 156 | המחנה הציוני 30.1% |
| אפר׳ 2019 | 26.3%▲0.7 | 65.1%▲11.9 | 0.0%±0.0 | 8.6%▼12.0 | 82.2% | 152 | כחול לבן 52.6% |
| ספט׳ 2019 | 22.0%▼4.3 | 40.9%▼24.3 | 0.0%±0.0 | 37.1%▲28.6 | 84.1% | 159 | צומת (מתחת לאחוז החסימה) 36.5% |
| 2020 | 33.1%▲11.1 | 66.2%▲25.3 | 0.0%±0.0 | – | 80.5% | 148 | כחול לבן 54.7% |
| 2021 | 29.5%▼3.6 | 66.0%▼0.2 | 0.0%±0.0 | – | 82.2% | 156 | יש עתיד 23.1% |
| 2022 | 31.1%▲1.6 | 68.2%▲2.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.5% | 151 | יש עתיד 32.5% |
| 2026 | 28.7%▼2.5 | 68.5%▲0.3 | 0.7%▲0.7 | 2.1%▲2.1 | 85.1% | 143 | ישר! 37.1% |
מפקד 2022
| כפר רות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 320 | 9,601,720 | 564 | 1,094 מתוך 1,162963 מתוך 1,027218 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 701 | – | 000 | 1,162 מתוך 1,1621,027 מתוך 1,027229 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 16.5% | 12.4% | 848280 | 180 מתוך 1,151177 מתוך 1,01645 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.8% | 25.8% | 767368 | 277 מתוך 1,159275 מתוך 1,02773 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.0% | 25.3% | 323231 | 686 מתוך 1,012677 מתוך 1,003150 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 140,800 | 104,300 | 737048 | 315 מתוך 1,160313 מתוך 1,027119 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 66.0% | 69.8% | 952 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- לפיד 0.8 ק״מ · כפר האורנים 1.2 ק״מ · שילת 1.5 ק״מ · מתתיהו 2.2 ק״מ · חשמונאים 2.5 ק״מ