גני טל
סמל למ״ס 1371 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית נחל שורק · אוכלוסייה 980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 84.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.3 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני טל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 50.8% | 5.1% | 949397 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| הליכוד | 20.7% | 20.5% | 696572 | 369 מתוך 1,192362 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| ביחד | 6.9% | 9.3% | 393017 | 728 מתוך 1,192725 מתוך 1,038193 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.5% | 1.7% | 919093 | 107 מתוך 1,192105 מתוך 1,03818 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 4.8% | 5.7% | 585265 | 502 מתוך 1,192496 מתוך 1,03882 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726870 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| ישר! | 3.0% | 16.1% | 20129 | 949 מתוך 1,192909 מתוך 1,038212 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.6% | 5.3% | 706667 | 344 מתוך 1,192337 מתוך 1,03875 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.9% | 5.5% | 898888 | 120 מתוך 1,192116 מתוך 1,03827 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 5.9% | 18107 | 963 מתוך 1,192920 מתוך 1,038214 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908997 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 883 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697579 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 84.8% | 44.0% | 858393 | 177 מתוך 1,192176 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 10.6% | 37.8% | 231611 | 917 מתוך 1,192873 מתוך 1,038208 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 2.8% | 726869 | 319 מתוך 1,192318 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.3% | 78.0% | 929390 | 96 מתוך 1,19268 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 435 | 5,690,682 | 394322 | 727 מתוך 1,192590 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | 96.3% | 2.4% | 0.0% | 1.4% | 91.9% | 295 | הבית היהודי 74.6% |
| אפר׳ 2019 | 89.8%▼6.5 | 2.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | 7.3%▲5.9 | 91.9% | 372 | איחוד מפלגות הימין 34.7% |
| ספט׳ 2019 | 95.7%▲5.9 | 4.0%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼7.0 | 89.4% | 371 | ימינה 72.2% |
| 2020 | 94.5%▼1.1 | 5.5%▲1.4 | 0.0%±0.0 | – | 87.2% | 367 | ימינה 57.8% |
| 2021 | 93.2%▼1.4 | 5.8%▲0.4 | 0.0%±0.0 | – | 90.4% | 396 | ימינה 39.6% |
| 2022 | 93.1%±0.0 | 5.0%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 83.3% | 379 | הציונות הדתית 53.6% |
| 2026 | 84.8%▼8.3 | 10.6%▲5.6 | 0.0%±0.0 | 4.1%▲4.1 | 84.3% | 435 | הציונות הדתית וזהות 50.8% |
מפקד 2022
| גני טל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 980 | 9,601,720 | 546041 | 528 מתוך 1,162408 מתוך 1,027136 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,588 | – | 505657 | 580 מתוך 1,162451 מתוך 1,02798 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 15155 | 967 מתוך 1,162866 מתוך 1,027212 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.5% | 12.4% | 514638 | 559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016139 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 53.4% | 25.8% | 969697 | 43 מתוך 1,15942 מתוך 1,0277 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.7% | 25.3% | 12139 | 884 מתוך 1,012875 מתוך 1,003201 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 141,500 | 104,300 | 737050 | 309 מתוך 1,160307 מתוך 1,027116 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.7% | 69.8% | 735 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חפץ חיים 0.8 ק״מ · בית חלקיה 1.9 ק״מ · בני ראם 1.9 ק״מ · חצב 2.3 ק״מ · רבדים 2.8 ק״מ