רבדים
סמל למ״ס 564 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית יואב · אוכלוסייה 880 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.1% (ארצי 37.8%); הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רבדים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 40.0% | 6.4% | 979799 | 32 מתוך 1,19232 מתוך 1,0384 מתוך 261 |
| ישר! | 31.6% | 16.1% | 635971 | 433 מתוך 1,192425 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
| ביחד | 16.3% | 9.3% | 767381 | 282 מתוך 1,192281 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423752 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038125 מתוך 261 |
| הליכוד | 2.5% | 20.5% | 16619 | 1,003 מתוך 1,192972 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423440 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 5.1% | 231222 | 902 מתוך 1,192893 מתוך 1,038202 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829483 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 5.7% | 18818 | 958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038209 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 799075 | 226 מתוך 1,19281 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17719 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 4.9% | 44.0% | 14417 | 1,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 91.1% | 37.8% | 959496 | 61 מתוך 1,19261 מתוך 1,03811 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 14.7% | 829478 | 205 מתוך 1,19256 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413440 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 75.7% | 78.0% | 343339 | 786 מתוך 1,192687 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 515 | 5,690,682 | 485462 | 613 מתוך 1,192479 מתוך 1,03897 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.7% | 86.8% | 0.4% | 8.2% | 66.8% | 243 | מרצ-יחד 50.6% |
| 2009 | 9.2%▲5.5 | 85.6%▼1.2 | 1.1%▲0.7 | 3.7%▼4.5 | 68.4% | 271 | התנועה החדשה-מרצ 43.5% |
| 2013 | 5.4%▼3.8 | 86.9%▲1.3 | 1.0%▼0.1 | 3.5%▼0.2 | 73.5% | 313 | מרצ 48.9% |
| 2015 | 6.5%▲1.1 | 87.4%▲0.5 | 0.3%▼0.7 | 5.8%▲2.2 | 76.4% | 382 | המחנה הציוני 40.6% |
| אפר׳ 2019 | 4.6%▼2.0 | 91.3%▲3.9 | 0.2%±0.0 | 3.6%▼2.1 | 73.4% | 414 | כחול לבן 43.7% |
| ספט׳ 2019 | 4.6%±0.0 | 91.8%▲0.5 | 0.2%±0.0 | 3.1%▼0.5 | 72.8% | 414 | כחול לבן 44.0% |
| 2020 | 5.4%▲0.9 | 92.1%▲0.3 | 2.0%▲1.8 | – | 74.9% | 441 | כחול לבן 55.1% |
| 2021 | 6.2%▲0.7 | 91.5%▼0.6 | 0.4%▼1.6 | – | 74.8% | 469 | מרצ 35.8% |
| 2022 | 5.6%▼0.6 | 91.0%▼0.4 | 1.7%▲1.3 | 0.0% | 72.8% | 468 | יש עתיד 37.2% |
| 2026 | 4.9%▼0.7 | 91.1%±0.0 | 1.4%▼0.4 | 2.5%▲2.5 | 75.7% | 515 | הדמוקרטים 40.0% |
מפקד 2022
| רבדים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 880 | 9,601,720 | 475260 | 615 מתוך 1,162492 מתוך 1,02794 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,258 | – | 647178 | 419 מתוך 1,162300 מתוך 1,02755 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 8.7% | 12.4% | 363040 | 724 מתוך 1,151702 מתוך 1,016141 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.8% | 25.8% | 797682 | 243 מתוך 1,159241 מתוך 1,02744 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.7% | 25.3% | 393951 | 615 מתוך 1,012606 מתוך 1,00399 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 114,700 | 104,300 | 443745 | 648 מתוך 1,160642 מתוך 1,027132 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.2% | 69.8% | 252 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית חלקיה 2.1 ק״מ · חפץ חיים 2.3 ק״מ · בני ראם 2.3 ק״מ · יד בנימין 2.7 ק״מ · גני טל 2.8 ק״מ