גאולי תימן
סמל למ״ס 872 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 11.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גאולי תימן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.6% | 20.5% | 807784 | 240 מתוך 1,192237 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| ישר! | 16.4% | 16.1% | 423523 | 693 מתוך 1,192675 מתוך 1,038180 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 11.6% | 8.8% | 9110096 | 108 מתוך 1,1921 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 8.2% | 5.7% | 726878 | 333 מתוך 1,192330 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| ביחד | 8.2% | 9.3% | 433420 | 681 מתוך 1,192679 מתוך 1,038187 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.5% | 5.1% | 747185 | 304 מתוך 1,192302 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 3.4% | 6.4% | 403626 | 700 מתוך 1,192654 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.4% | 5.9% | 464132 | 626 מתוך 1,192595 מתוך 1,038157 מתוך 233 |
| רע״ם | 3.4% | 5.9% | 889996 | 141 מתוך 1,1926 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.7% | 787587 | 252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03831 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443635 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.7% | 5.3% | 716869 | 334 מתוך 1,192327 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899291 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 50.0% | 44.0% | 645973 | 431 מתוך 1,192427 מתוך 1,03863 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 31.5% | 37.8% | 403321 | 719 מתוך 1,192694 מתוך 1,038184 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 15.1% | 14.7% | 8810096 | 138 מתוך 1,1921 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433535 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 82.0% | 78.0% | 828371 | 213 מתוך 1,192168 מתוך 1,03867 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 232 | 5,690,682 | 11127 | 1,062 מתוך 1,192913 מתוך 1,038216 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 39.0% | 55.1% | 0.0% | 4.9% | 79.5% | 205 | העבודה-מימד 34.6% |
| 2009 | 59.4%▲20.4 | 37.1%▼18.0 | 2.5%▲2.5 | 0.0%▼4.9 | 77.0% | 202 | הליכוד 32.2% |
| 2013 | 63.5%▲4.1 | 28.6%▼8.6 | 0.5%▼1.9 | 5.8%▲5.8 | 68.2% | 189 | הליכוד ביתנו 37.0% |
| 2015 | 52.4%▼11.1 | 14.6%▼14.0 | 7.8%▲7.2 | 24.3%▲18.5 | 75.5% | 206 | הליכוד 36.9% |
| אפר׳ 2019 | 67.8%▲15.4 | 24.9%▲10.3 | 0.5%▼7.3 | 6.8%▼17.4 | 77.2% | 205 | הליכוד 50.2% |
| ספט׳ 2019 | 60.2%▼7.6 | 24.8%▼0.1 | 10.2%▲9.7 | 3.9%▼2.9 | 78.6% | 206 | הליכוד 45.6% |
| 2020 | 64.3%▲4.1 | 20.8%▼4.0 | 13.5%▲3.3 | – | 79.3% | 207 | הליכוד 52.2% |
| 2021 | 64.3%±0.0 | 25.8%▲5.1 | 8.2%▼5.3 | – | 70.8% | 182 | הליכוד 45.1% |
| 2022 | 61.5%▼2.8 | 23.4%▼2.4 | 13.0%▲4.8 | 0.0% | 76.6% | 192 | הליכוד 42.7% |
| 2026 | 50.0%▼11.5 | 31.5%▲8.0 | 15.1%▲2.1 | 2.6%▲2.6 | 82.0% | 232 | הליכוד 30.6% |
מפקד 2022
| גאולי תימן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 390 | 9,601,720 | 9107 | 1,051 מתוך 1,162921 מתוך 1,027213 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,759 | – | 556261 | 521 מתוך 1,162395 מתוך 1,02789 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888782 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02732 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 19.8% | 12.4% | 929292 | 84 מתוך 1,15183 מתוך 1,01620 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 16.7% | 25.8% | 18109 | 952 מתוך 1,159918 מתוך 1,027208 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 89,400 | 104,300 | 1695 | 972 מתוך 1,160934 מתוך 1,027217 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.3% | 69.8% | 812 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר הרא"ה 1.0 ק״מ · חיבת ציון 1.2 ק״מ · אלישיב 1.5 ק״מ · חרב לאת 1.8 ק״מ · חגלה 2.4 ק״מ