גבעת חיים (מאוחד)
סמל למ״ס 173 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 1,220 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת חיים (מאוחד) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.0% | 16.1% | 919086 | 110 מתוך 1,192106 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 33.4% | 6.4% | 949396 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| ביחד | 10.6% | 9.3% | 504326 | 593 מתוך 1,192591 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| הליכוד | 4.2% | 20.5% | 231415 | 913 מתוך 1,192885 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.0% | 5.9% | 555145 | 529 מתוך 1,192499 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362826 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,038168 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271725 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038172 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.8% | 5.7% | 211114 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038196 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.8% | 799092 | 232 מתוך 1,19283 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768788 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322929 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038158 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 7.5% | 44.0% | 201013 | 954 מתוך 1,192929 מתוך 1,038202 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 89.1% | 37.8% | 918988 | 109 מתוך 1,192109 מתוך 1,03828 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 1.2% | 14.7% | 819293 | 221 מתוך 1,19270 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352725 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 77.4% | 78.0% | 434418 | 666 מתוך 1,192577 מתוך 1,038191 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 770 | 5,690,682 | 707767 | 363 מתוך 1,192239 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.1% | 86.1% | 0.2% | 7.4% | 72.5% | 605 | העבודה-מימד 55.7% |
| 2009 | 8.1%▲2.9 | 88.2%▲2.1 | 0.5%▲0.3 | 1.8%▼5.7 | 73.2% | 621 | העבודה 45.6% |
| 2013 | 6.5%▼1.5 | 88.3%▲0.1 | 0.7%▲0.3 | 2.2%▲0.5 | 77.5% | 675 | העבודה 44.9% |
| 2015 | 7.3%▲0.8 | 88.0%▼0.3 | 0.1%▼0.6 | 4.3%▲2.0 | 79.1% | 682 | המחנה הציוני 70.2% |
| אפר׳ 2019 | 9.6%▲2.3 | 87.0%▼1.0 | 0.4%▲0.3 | 2.8%▼1.4 | 76.7% | 677 | כחול לבן 48.7% |
| ספט׳ 2019 | 6.6%▼3.0 | 90.0%▲3.0 | 0.4%±0.0 | 2.8%±0.0 | 75.3% | 671 | כחול לבן 45.0% |
| 2020 | 9.1%▲2.6 | 89.1%▼1.0 | 1.3%▲0.9 | – | 75.0% | 667 | כחול לבן 54.1% |
| 2021 | 6.5%▼2.6 | 91.2%▲2.2 | 0.4%▼0.9 | – | 75.3% | 672 | העבודה 35.0% |
| 2022 | 9.1%▲2.6 | 88.5%▼2.7 | 0.7%▲0.3 | 0.0% | 73.3% | 670 | יש עתיד 35.1% |
| 2026 | 7.5%▼1.6 | 89.1%▲0.6 | 1.2%▲0.4 | 2.2%▲2.2 | 77.4% | 770 | ישר! 41.0% |
מפקד 2022
| גבעת חיים (מאוחד) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,220 | 9,601,720 | 657258 | 403 מתוך 1,162285 מתוך 1,02795 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,590 | – | 505658 | 579 מתוך 1,162450 מתוך 1,02797 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 22.1% | 12.4% | 969697 | 43 מתוך 1,15143 מתוך 1,0168 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.2% | 25.8% | 615646 | 453 מתוך 1,159451 מתוך 1,027124 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.8% | 25.3% | 525255 | 481 מתוך 1,012474 מתוך 1,00399 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 129,000 | 104,300 | 625837 | 439 מתוך 1,160436 מתוך 1,027144 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.4% | 69.8% | 502 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חגלה 0.6 ק״מ · גבעת חיים (איחוד) 0.9 ק״מ · עין החורש 1.0 ק״מ · חרב לאת 1.8 ק״מ · כפר הרא"ה 1.8 ק״מ