ארלוזורוב
שכונה בגבעתיים · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ארלוזורוב | גבעתיים | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.6% | 33.0% | 16.1% |
| ביחד | 20.5% | 20.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 17.8% | 19.4% | 6.4% |
| הליכוד | 11.4% | 11.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 5.5% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.6% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 1.8% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 2.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.6% | 1.7% |
| ש״ס | 0.8% | 0.8% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 17.8% | 18.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 78.9% | 78.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.0% | 74.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,012 | 37,579 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.7% | 64.6% | 0.2% | 15.6% | 70.8% | 6,861 | קדימה 35.2% |
| 2009 | 31.0%▲12.4 | 64.8%▲0.3 | 0.4%▲0.3 | 0.9%▼14.7 | 73.5% | 6,726 | קדימה 38.8% |
| 2013 | 26.1%▼5.0 | 69.4%▲4.6 | 0.4%▼0.1 | 2.3%▲1.4 | 76.8% | 7,401 | יש עתיד 26.6% |
| 2015 | 24.5%▼1.6 | 67.0%▼2.4 | 0.3%±0.0 | 8.0%▲5.7 | 77.6% | 7,615 | המחנה הציוני 42.0% |
| אפר׳ 2019 | 26.8%▲2.3 | 68.2%▲1.1 | 0.3%±0.0 | 4.4%▼3.6 | 76.1% | 7,658 | כחול לבן 52.4% |
| ספט׳ 2019 | 24.5%▼2.3 | 70.7%▲2.5 | 0.4%▲0.1 | 4.2%▼0.2 | 75.4% | 7,595 | כחול לבן 51.2% |
| 2020 | 26.7%▲2.2 | 72.3%▲1.6 | 0.8%▲0.4 | – | 74.4% | 7,405 | כחול לבן 56.8% |
| 2021 | 23.6%▼3.1 | 74.6%▲2.3 | 0.3%▼0.6 | – | 73.3% | 7,721 | יש עתיד 28.2% |
| 2022 | 23.0%▼0.5 | 75.1%▲0.5 | 0.5%▲0.2 | 0.0% | 73.5% | 8,085 | יש עתיד 39.3% |
| 2026 | 17.8%▼5.2 | 78.9%▲3.8 | 0.5%±0.0 | 2.7%▲2.7 | 78.0% | 9,012 | ישר! 35.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | חילוני | 3,390 | 8,513 | 17.9% | 78.8% | 0.5% |
| 34 | חילוני | 4,340 | 499 | 15.6% | 80.4% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.