גבעתיים

סמל למ״ס 6300 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז תל אביב · אוכלוסייה 58,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 78.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 19.8%2009: מחנה נתניהו 31.4%2013: מחנה נתניהו 25.9%2015: מחנה נתניהו 25.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 26.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 23.7%2020: מחנה נתניהו 25.7%2021: מחנה נתניהו 23.0%2022: מחנה נתניהו 22.7%2026: מחנה נתניהו 18.2%2006: המחנה שמולו 61.6%2009: המחנה שמולו 63.8%2013: המחנה שמולו 69.0%2015: המחנה שמולו 65.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 68.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 71.2%2020: המחנה שמולו 73.0%2021: המחנה שמולו 75.0%2022: המחנה שמולו 74.8%2026: המחנה שמולו 78.4%2006: מפלגות ערביות 0.3%2009: מפלגות ערביות 0.6%2013: מפלגות ערביות 0.5%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.5%2020: מפלגות ערביות 1.0%2021: מפלגות ערביות 0.4%2022: מפלגות ערביות 0.7%2026: מפלגות ערביות 0.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגבעתייםישראלאחוזוןדירוג
ישר!33.0%16.1%676367392 מתוך 1,192384 מתוך 1,0385 מתוך 13
ביחד20.5%9.3%949310072 מתוך 1,19272 מתוך 1,0381 מתוך 13
הדמוקרטים19.4%6.4%737083317 מתוך 1,192311 מתוך 1,0383 מתוך 13
הליכוד11.6%20.5%514525580 מתוך 1,192565 מתוך 1,03810 מתוך 13
ישראל ביתנו5.5%5.9%777650265 מתוך 1,192237 מתוך 1,0386 מתוך 13
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.6%2.7%443642652 מתוך 1,192649 מתוך 1,0388 מתוך 13
הציונות הדתית וזהות2.2%5.1%352642760 מתוך 1,192752 מתוך 1,0388 מתוך 13
עוצמה יהודית1.8%5.7%352617768 מתוך 1,192758 מתוך 1,03811 מתוך 13
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.6%1.7%494175582 מתוך 1,192576 מתוך 1,0384 מתוך 13
ש״ס0.8%5.3%61578440 מתוך 1,192429 מתוך 1,03812 מתוך 13
הרשימה המשותפת0.4%8.8%718258293 מתוך 1,192141 מתוך 1,0384 מתוך 13
יהדות התורה0.2%5.5%63588358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03810 מתוך 13
רע״ם0.2%5.9%556358430 מתוך 1,192278 מתוך 1,0383 מתוך 13
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%30348768 מתוך 1,192621 מתוך 1,03810 מתוך 13
גוש ביבי18.2%44.0%413317707 מתוך 1,192693 מתוך 1,03811 מתוך 13
גוש השינוי78.4%37.8%726983332 מתוך 1,192325 מתוך 1,0383 מתוך 13
המפלגות הערביות0.6%14.7%677758356 מתוך 1,192203 מתוך 1,0384 מתוך 13
לא התחייבו לגוש2.7%2.8%453742635 מתוך 1,192630 מתוך 1,0388 מתוך 13
אחוז הצבעה74.0%78.0%252458885 מתוך 1,192778 מתוך 1,0386 מתוך 13
קולות כשרים37,5795,690,68298985028 מתוך 1,19221 מתוך 1,0387 מתוך 13

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200619.8%61.6%0.3%17.2%67.3%28,576קדימה 32.3%
200931.4%▲11.663.8%▲2.20.6%▲0.31.1%▼16.267.8%29,284קדימה 37.9%
201325.9%▼5.469.0%▲5.20.5%▼0.12.3%▲1.371.6%32,244יש עתיד 25.3%
201525.3%▼0.665.5%▼3.50.3%▼0.28.7%▲6.473.5%33,486המחנה הציוני 40.4%
אפר׳ 201926.6%▲1.268.0%▲2.50.4%▲0.14.7%▼4.071.6%34,409כחול לבן 50.6%
ספט׳ 201923.7%▼2.971.2%▲3.30.5%▲0.14.3%▼0.470.7%34,091כחול לבן 50.3%
202025.7%▲2.173.0%▲1.71.0%▲0.4–70.0%33,861כחול לבן 55.5%
202123.0%▼2.775.0%▲2.00.4%▼0.6–69.3%33,649יש עתיד 26.7%
202222.7%▼0.374.8%▼0.20.7%▲0.30.0%69.0%33,932יש עתיד 37.6%
202618.2%▼4.578.4%▲3.60.6%▼0.12.7%▲2.774.0%37,579ישר! 33.0%

מפקד 2022

גבעתייםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)58,0509,601,72097985033 מתוך 1,16226 מתוך 1,0277 מתוך 13
תושבים לקמ״ר19,034–100100925 מתוך 1,1625 מתוך 1,0272 מתוך 13
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767442196 מתוך 1,162193 מתוך 1,0277 מתוך 13
בני 65 ומעלה17.1%12.4%868450162 מתוך 1,151160 מתוך 1,0167 מתוך 13
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)45.9%25.8%878583154 מתוך 1,159153 מתוך 1,0273 מתוך 13
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)19.8%25.3%595950411 מתוך 1,012405 מתוך 1,0037 מתוך 13
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)162,300104,300888783138 מתוך 1,160138 מתוך 1,0273 מתוך 13

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.4%69.8%538 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים