בורוכוב
שכונה בגבעתיים · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 10,980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בורוכוב | גבעתיים | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.1% | 33.0% | 16.1% |
| ביחד | 22.2% | 20.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 19.1% | 19.4% | 6.4% |
| הליכוד | 10.6% | 11.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 5.5% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.6% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 1.4% | 1.8% | 5.7% |
| ש״ס | 0.6% | 0.8% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 16.8% | 18.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 80.0% | 78.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 74.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,737 | 37,579 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.7% | 62.1% | 0.4% | 17.6% | 66.6% | 6,476 | קדימה 33.4% |
| 2009 | 30.0%▲11.3 | 64.8%▲2.7 | 0.8%▲0.4 | 1.1%▼16.4 | 66.4% | 6,454 | קדימה 38.5% |
| 2013 | 24.6%▼5.4 | 70.3%▲5.6 | 0.5%▼0.2 | 2.0%▲0.9 | 70.3% | 6,944 | יש עתיד 25.6% |
| 2015 | 23.4%▼1.2 | 68.3%▼2.1 | 0.3%▼0.2 | 7.8%▲5.8 | 72.9% | 7,377 | המחנה הציוני 41.8% |
| אפר׳ 2019 | 25.4%▲2.0 | 69.1%▲0.8 | 0.4%▲0.1 | 4.8%▼3.1 | 70.8% | 7,914 | כחול לבן 51.9% |
| ספט׳ 2019 | 22.4%▼3.0 | 72.6%▲3.5 | 0.5%±0.0 | 4.3%▼0.5 | 69.5% | 7,837 | כחול לבן 51.7% |
| 2020 | 24.4%▲2.0 | 74.4%▲1.8 | 0.8%▲0.4 | – | 69.5% | 7,852 | כחול לבן 57.9% |
| 2021 | 21.8%▼2.6 | 76.5%▲2.0 | 0.3%▼0.5 | – | 68.7% | 7,915 | יש עתיד 27.7% |
| 2022 | 20.9%▼0.9 | 76.7%▲0.2 | 0.7%▲0.4 | 0.0% | 69.1% | 8,087 | יש עתיד 38.9% |
| 2026 | 16.8%▼4.2 | 80.0%▲3.3 | 0.5%▼0.2 | 2.6%▲2.6 | 74.8% | 9,737 | ישר! 33.1% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | חילוני | 4,020 | 2,718 | 17.3% | 79.5% | 0.6% |
| 13 | חילוני | 3,170 | 6,068 | 16.5% | 80.4% | 0.4% |
| 14 | חילוני | 3,790 | 951 | 16.9% | 78.9% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.