חגור
סמל למ״ס 717 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 1,170 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חגור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.6% | 16.1% | 757262 | 294 מתוך 1,192287 מתוך 1,03887 מתוך 233 |
| ביחד | 19.9% | 9.3% | 929181 | 92 מתוך 1,19292 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| הליכוד | 16.9% | 20.5% | 635860 | 444 מתוך 1,192435 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 9.8% | 6.4% | 565144 | 522 מתוך 1,192505 מתוך 1,038131 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 5.8% | 5.7% | 625769 | 446 מתוך 1,192442 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534942 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 5.1% | 433552 | 654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453837 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423443 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768788 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443841 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 27.1% | 44.0% | 504355 | 600 מתוך 1,192589 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 69.2% | 37.8% | 625849 | 450 מתוך 1,192437 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738487 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453737 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.8% | 78.0% | 818269 | 223 מתוך 1,192176 מתוך 1,03870 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 623 | 5,690,682 | 616751 | 471 מתוך 1,192342 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.9% | 67.4% | 0.0% | 13.5% | 72.2% | 341 | קדימה 41.1% |
| 2009 | 28.7%▲10.8 | 67.3%▼0.2 | 0.5%▲0.5 | 1.9%▼11.6 | 75.3% | 425 | קדימה 51.5% |
| 2013 | 29.7%▲1.0 | 63.9%▼3.4 | 0.8%▲0.3 | 2.5%▲0.6 | 78.5% | 515 | יש עתיד 29.9% |
| 2015 | 31.4%▲1.7 | 60.2%▼3.7 | 0.2%▼0.6 | 8.0%▲5.5 | 85.2% | 560 | המחנה הציוני 35.0% |
| אפר׳ 2019 | 32.3%▲0.9 | 63.1%▲2.9 | 0.0%▼0.2 | 4.5%▼3.5 | 81.3% | 572 | כחול לבן 53.7% |
| ספט׳ 2019 | 23.9%▼8.4 | 57.2%▼5.9 | 0.0%±0.0 | 18.5%▲14.0 | 81.1% | 577 | כחול לבן 44.9% |
| 2020 | 33.6%▲9.7 | 66.0%▲8.8 | 0.2%▲0.2 | – | 79.6% | 574 | כחול לבן 55.9% |
| 2021 | 31.7%▼2.0 | 65.7%▼0.3 | 0.0%▼0.2 | – | 79.8% | 578 | יש עתיד 29.6% |
| 2022 | 32.5%▲0.8 | 65.3%▼0.5 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 79.6% | 579 | יש עתיד 39.0% |
| 2026 | 27.1%▼5.3 | 69.2%▲3.9 | 0.8%▲0.5 | 2.7%▲2.7 | 81.8% | 623 | ישר! 35.6% |
מפקד 2022
| חגור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,170 | 9,601,720 | 637056 | 429 מתוך 1,162310 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,926 | – | 252829 | 869 מתוך 1,162736 מתוך 1,027164 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.3% | 12.4% | 494436 | 578 מתוך 1,151563 מתוך 1,016144 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.5% | 25.8% | 555036 | 516 מתוך 1,159513 מתוך 1,027145 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.7% | 25.3% | 353536 | 659 מתוך 1,012650 מתוך 1,003141 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 147,200 | 104,300 | 787555 | 256 מתוך 1,160254 מתוך 1,027103 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.8% | 69.8% | 576 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ג'לג'וליה 1.7 ק״מ · נווה ירק 2.2 ק״מ · חורשים 2.3 ק״מ · כפר ברא 2.3 ק״מ · אלישמע 2.4 ק״מ