ג'לג'וליה
סמל למ״ס 627 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז המרכז · אוכלוסייה 10,500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 96.6% (ארצי 14.7%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ג'לג'וליה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 56.3% | 5.9% | 959799 | 56 מתוך 1,1923 מתוך 613 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 40.3% | 8.8% | 94598 | 68 מתוך 1,19258 מתוך 615 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 2.5% | 6.4% | 367721 | 752 מתוך 1,19214 מתוך 61183 מתוך 233 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7502 | 1,082 מתוך 1,19224 מתוך 61225 מתוך 233 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 150 | 1,156 מתוך 1,19243 מתוך 61231 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 60772 | 372 מתוך 1,19247 מתוך 6151 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 1120 | 1,158 מתוך 1,19237 מתוך 61229 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 2.8% | 37.8% | 13706 | 1,039 מתוך 1,19219 מתוך 61219 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 96.6% | 14.7% | 944098 | 69 מתוך 1,19235 מתוך 614 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 84.0% | 78.0% | 907087 | 111 מתוך 1,19217 מתוך 6130 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 6,335 | 5,690,682 | 894587 | 131 מתוך 1,19234 מתוך 6131 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.3% | 28.0% | 71.4% | 0.2% | 80.3% | 3,170 | רע״ם-תע״ל 39.7% |
| 2009 | 1.0%▲0.7 | 11.3%▼16.7 | 87.2%▲15.8 | 0.0%▼0.2 | 61.8% | 2,716 | חד״ש 36.2% |
| 2013 | 2.6%▲1.6 | 25.0%▲13.7 | 71.4%▼15.7 | 0.4%▲0.4 | 70.9% | 3,518 | רע״ם-תע״ל 33.2% |
| 2015 | 0.3%▼2.2 | 9.0%▼16.0 | 90.0%▲18.6 | 0.4%±0.0 | 82.1% | 4,424 | הרשימה המשותפת 90.0% |
| אפר׳ 2019 | 5.3%▲4.9 | 16.9%▲7.9 | 77.1%▼13.0 | 0.1%▼0.2 | 68.4% | 4,215 | רע״ם-בל״ד 45.5% |
| ספט׳ 2019 | 0.7%▼4.5 | 11.9%▼5.0 | 87.1%▲10.0 | 0.1%▼0.1 | 74.9% | 4,675 | הרשימה המשותפת 87.1% |
| 2020 | 0.1%▼0.6 | 4.6%▼7.3 | 95.1%▲8.0 | – | 79.6% | 5,065 | הרשימה המשותפת 95.1% |
| 2021 | 0.7%▲0.6 | 8.5%▲3.9 | 90.1%▼5.0 | – | 59.1% | 3,840 | רע״ם 61.1% |
| 2022 | 0.4%▼0.3 | 1.3%▼7.1 | 98.1%▲8.0 | 0.0% | 69.5% | 4,746 | רע״ם 61.1% |
| 2026 | 0.2%▼0.2 | 2.8%▲1.5 | 96.6%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 84.0% | 6,335 | רע״ם 56.3% |
מפקד 2022
| ג'לג'וליה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 10,500 | 9,601,720 | 884886 | 137 מתוך 1,16232 מתוך 6132 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 9,294 | – | 968895 | 47 מתוך 1,1628 מתוך 6113 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 17158 | 942 מתוך 1,16247 מתוך 61208 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 6.2% | 12.4% | 21577 | 901 מתוך 1,15124 מתוך 61212 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.7% | 25.8% | 10374 | 1,043 מתוך 1,15937 מתוך 61221 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 66,800 | 104,300 | 3100 | 1,130 מתוך 1,16054 מתוך 61229 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.2% | 69.8% | 590 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.