מתן
סמל למ״ס 1315 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 3,290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מתן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.8% | 16.1% | 696655 | 359 מתוך 1,192351 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| ביחד | 23.6% | 9.3% | 989897 | 20 מתוך 1,19220 מתוך 1,0389 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 16.1% | 6.4% | 676359 | 391 מתוך 1,192382 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| הליכוד | 10.3% | 20.5% | 484242 | 620 מתוך 1,192601 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737275 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.7% | 656060 | 397 מתוך 1,192397 מתוך 1,03888 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.5% | 5.7% | 423544 | 679 מתוך 1,192671 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302129 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038161 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494152 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575153 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585347 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 959795 | 34 מתוך 1,19222 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 17.0% | 44.0% | 393138 | 724 מתוך 1,192710 מתוך 1,038144 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 78.7% | 37.8% | 736963 | 327 מתוך 1,192320 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666162 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,03884 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.2% | 78.0% | 687050 | 379 מתוך 1,192313 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 2,112 | 5,690,682 | 828881 | 211 מתוך 1,192122 מתוך 1,03845 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.7% | 68.0% | 0.4% | 15.1% | 79.7% | 1,328 | קדימה 33.3% |
| 2009 | 28.2%▲12.5 | 68.4%▲0.4 | 0.1%▼0.3 | 1.6%▼13.5 | 80.2% | 1,463 | קדימה 44.6% |
| 2013 | 21.2%▼6.9 | 74.7%▲6.4 | 0.2%▲0.2 | 1.9%▲0.3 | 79.8% | 1,687 | יש עתיד 30.6% |
| 2015 | 22.0%▲0.8 | 70.6%▼4.1 | 0.1%▼0.1 | 7.1%▲5.2 | 79.4% | 1,824 | המחנה הציוני 43.3% |
| אפר׳ 2019 | 22.5%▲0.4 | 72.4%▲1.8 | 0.0%▼0.1 | 4.9%▼2.2 | 76.8% | 1,921 | כחול לבן 58.0% |
| ספט׳ 2019 | 18.7%▼3.8 | 75.9%▲3.5 | 0.2%▲0.2 | 5.0%±0.0 | 75.3% | 1,895 | כחול לבן 57.6% |
| 2020 | 20.5%▲1.8 | 79.2%▲3.3 | 0.1%▼0.1 | – | 75.6% | 1,931 | כחול לבן 62.9% |
| 2021 | 20.5%±0.0 | 78.0%▼1.3 | 0.0%▼0.1 | – | 76.1% | 2,002 | יש עתיד 34.1% |
| 2022 | 20.4%±0.0 | 77.6%▼0.4 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 71.8% | 1,898 | יש עתיד 45.9% |
| 2026 | 17.0%▼3.5 | 78.7%▲1.1 | 0.2%▲0.1 | 3.8%▲3.8 | 80.2% | 2,112 | ישר! 33.8% |
מפקד 2022
| מתן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 3,290 | 9,601,720 | 818881 | 217 מתוך 1,162124 מתוך 1,02745 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 5,876 | – | 858785 | 179 מתוך 1,162132 מתוך 1,02736 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494332 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027144 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 6.4% | 12.4% | 22178 | 891 מתוך 1,151839 מתוך 1,016211 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.2% | 25.8% | 777470 | 264 מתוך 1,159262 מתוך 1,02768 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.3% | 25.3% | 293027 | 712 מתוך 1,012703 מתוך 1,003159 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 171,100 | 104,300 | 929181 | 96 מתוך 1,16096 מתוך 1,02744 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.3% | 69.8% | 245 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ירחיב 0.8 ק״מ · נירית 1.7 ק״מ · ג'לג'וליה 2.1 ק״מ · חורשים 2.3 ק״מ · שדי חמד 2.9 ק״מ