שדי חמד
סמל למ״ס 2015 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 1,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדי חמד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.7% | 16.1% | 635945 | 433 מתוך 1,192425 מתוך 1,038126 מתוך 233 |
| ביחד | 22.5% | 9.3% | 989796 | 27 מתוך 1,19227 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 16.3% | 6.4% | 686459 | 384 מתוך 1,192375 מתוך 1,03894 מתוך 233 |
| הליכוד | 14.3% | 20.5% | 585356 | 496 מתוך 1,192486 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737275 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453837 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.4% | 5.7% | 413342 | 687 מתוך 1,192679 מתוך 1,038132 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635872 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03861 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271725 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038172 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768788 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 20.8% | 44.0% | 433645 | 674 מתוך 1,192662 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 75.8% | 37.8% | 696659 | 366 מתוך 1,192358 מתוך 1,03896 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738487 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453737 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.2% | 78.0% | 585935 | 490 מתוך 1,192414 מתוך 1,038152 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 631 | 5,690,682 | 616852 | 466 מתוך 1,192338 מתוך 1,038113 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.8% | 71.3% | 0.0% | 15.4% | 71.1% | 345 | קדימה 40.0% |
| 2009 | 22.6%▲9.9 | 74.2%▲2.9 | 0.4%▲0.4 | 1.8%▼13.6 | 76.0% | 446 | קדימה 45.5% |
| 2013 | 17.8%▼4.8 | 73.5%▼0.7 | 0.4%▼0.1 | 4.5%▲2.7 | 78.6% | 539 | יש עתיד 30.1% |
| 2015 | 20.2%▲2.4 | 66.7%▼6.7 | 0.0%▼0.4 | 12.7%▲8.3 | 81.7% | 565 | המחנה הציוני 40.7% |
| אפר׳ 2019 | 22.2%▲2.1 | 74.3%▲7.6 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼9.3 | 81.0% | 580 | כחול לבן 58.3% |
| ספט׳ 2019 | 10.3%▼11.9 | 63.8%▼10.5 | 0.2%▲0.2 | 25.5%▲22.1 | 79.9% | 572 | כחול לבן 44.6% |
| 2020 | 19.6%▲9.3 | 80.0%▲16.2 | 0.4%▲0.2 | – | 77.2% | 555 | כחול לבן 63.6% |
| 2021 | 19.6%▼0.1 | 78.4%▼1.6 | 0.0%▼0.4 | – | 76.2% | 542 | יש עתיד 26.0% |
| 2022 | 21.0%▲1.4 | 76.1%▼2.4 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 75.1% | 543 | יש עתיד 39.4% |
| 2026 | 20.8%▼0.2 | 75.8%▼0.3 | 0.8%▲0.6 | 2.7%▲2.7 | 79.2% | 631 | ישר! 31.7% |
מפקד 2022
| שדי חמד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,050 | 9,601,720 | 576346 | 495 מתוך 1,162375 מתוך 1,027123 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,692 | – | 536060 | 541 מתוך 1,162414 מתוך 1,02793 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.0% | 12.4% | 262011 | 850 מתוך 1,151811 מתוך 1,016205 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.3% | 25.8% | 554936 | 523 מתוך 1,159520 מתוך 1,027148 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.7% | 25.3% | 626265 | 380 מתוך 1,012374 מתוך 1,00376 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 155,400 | 104,300 | 838165 | 194 מתוך 1,160194 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.1% | 69.8% | 684 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ג'לג'וליה 1.2 ק״מ · נווה ימין 1.3 ק״מ · אלישמע 1.6 ק״מ · ירחיב 2.5 ק״מ · חגור 2.5 ק״מ