ירחיב
סמל למ״ס 718 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 1,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 62.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ירחיב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.5% | 20.5% | 888692 | 146 מתוך 1,192145 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| ישר! | 15.8% | 16.1% | 413422 | 703 מתוך 1,192685 מתוך 1,038181 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 10.9% | 5.7% | 807790 | 239 מתוך 1,192238 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
| ביחד | 9.7% | 9.3% | 473923 | 629 מתוך 1,192627 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.8% | 2.7% | 908994 | 108 מתוך 1,192108 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 5.1% | 645975 | 421 מתוך 1,192417 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 3.7% | 6.4% | 423828 | 681 מתוך 1,192641 מתוך 1,038169 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 2.8% | 5.9% | 393322 | 714 מתוך 1,192683 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| ש״ס | 2.3% | 5.3% | 757273 | 286 מתוך 1,192280 מתוך 1,03863 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.7% | 656075 | 394 מתוך 1,192391 מתוך 1,03857 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817989 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 62.0% | 44.0% | 706682 | 355 מתוך 1,192353 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 32.0% | 37.8% | 403422 | 712 מתוך 1,192688 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.8% | 2.8% | 908994 | 110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.7% | 78.0% | 535426 | 545 מתוך 1,192467 מתוך 1,038168 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 650 | 5,690,682 | 626955 | 450 מתוך 1,192322 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 47.4% | 43.9% | 0.0% | 8.7% | 66.3% | 312 | קדימה 22.1% |
| 2009 | 63.5%▲16.0 | 34.5%▼9.4 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼8.1 | 67.2% | 342 | הליכוד 38.9% |
| 2013 | 60.0%▼3.5 | 32.4%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 6.4%▲5.9 | 71.1% | 435 | הליכוד ביתנו 38.6% |
| 2015 | 57.7%▼2.3 | 24.1%▼8.4 | 0.0%±0.0 | 18.1%▲11.7 | 75.3% | 503 | הליכוד 44.9% |
| אפר׳ 2019 | 63.3%▲5.7 | 31.1%▲7.0 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼12.9 | 74.5% | 592 | הליכוד 50.3% |
| ספט׳ 2019 | 64.9%▲1.6 | 29.3%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼0.5 | 74.4% | 587 | הליכוד 52.1% |
| 2020 | 70.1%▲5.2 | 29.6%▲0.3 | 0.2%▲0.2 | – | 71.1% | 558 | הליכוד 57.2% |
| 2021 | 65.5%▼4.6 | 31.9%▲2.3 | 0.0%▼0.2 | – | 69.4% | 574 | הליכוד 47.6% |
| 2022 | 70.2%▲4.7 | 27.4%▼4.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.8% | 605 | הליכוד 45.0% |
| 2026 | 62.0%▼8.2 | 32.0%▲4.6 | 0.2%▲0.2 | 5.8%▲5.8 | 78.7% | 650 | הליכוד 41.5% |
מפקד 2022
| ירחיב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,150 | 9,601,720 | 626954 | 439 מתוך 1,162319 מתוך 1,027105 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,961 | – | 606665 | 470 מתוך 1,162347 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 9.0% | 12.4% | 383225 | 703 מתוך 1,151681 מתוך 1,016171 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 17.2% | 25.8% | 191111 | 941 מתוך 1,159910 מתוך 1,027205 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.3% | 25.3% | 171713 | 833 מתוך 1,012824 מתוך 1,003193 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,300 | 104,300 | 575232 | 492 מתוך 1,160488 מתוך 1,027156 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.3% | 69.8% | 850 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מתן 0.8 ק״מ · ג'לג'וליה 1.5 ק״מ · נירית 1.7 ק״מ · חורשים 1.7 ק״מ · כפר ברא 2.5 ק״מ