כפר כבביר
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 61.9% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר כבביר | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 52.1% | 9.7% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 11.9% | 10.4% | 6.4% |
| ישר! | 11.7% | 22.3% | 16.1% |
| רע״ם | 9.7% | 1.2% | 5.9% |
| ביחד | 4.4% | 12.3% | 9.3% |
| הליכוד | 4.3% | 18.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 10.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 2.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.5% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.4% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 0.2% | 3.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 3.3% | 5.5% |
| ש״ס | 0.0% | 2.0% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 5.5% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 31.3% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 61.9% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.8% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.5% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,300 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.7% | 40.0% | 43.0% | 9.5% | 67.4% | 1,543 | בל״ד 22.1% |
| 2009 | 16.0%▲9.2 | 37.7%▼2.3 | 43.9%▲0.8 | 1.0%▼8.5 | 62.3% | 1,536 | קדימה 22.5% |
| 2013 | 11.9%▼4.1 | 38.4%▲0.7 | 45.5%▲1.6 | 1.5%▲0.6 | 64.9% | 1,696 | חד״ש 33.7% |
| 2015 | 9.1%▼2.7 | 30.1%▼8.2 | 56.4%▲11.0 | 4.1%▲2.5 | 73.3% | 1,974 | הרשימה המשותפת 56.4% |
| אפר׳ 2019 | 12.3%▲3.1 | 41.7%▲11.6 | 43.9%▼12.6 | 1.8%▼2.3 | 64.1% | 1,812 | חד״ש-תע״ל 39.3% |
| ספט׳ 2019 | 8.6%▼3.6 | 30.8%▼10.9 | 56.4%▲12.5 | 3.4%▲1.6 | 68.1% | 1,939 | הרשימה המשותפת 56.4% |
| 2020 | 9.2%▲0.6 | 29.3%▼1.6 | 61.4%▲5.0 | – | 68.0% | 1,961 | הרשימה המשותפת 61.4% |
| 2021 | 10.6%▲1.4 | 36.0%▲6.8 | 52.1%▼9.3 | – | 58.6% | 1,704 | הרשימה המשותפת 50.1% |
| 2022 | 7.9%▼2.7 | 32.9%▼3.1 | 58.5%▲6.3 | 0.0% | 63.2% | 1,844 | חד״ש-תע״ל 36.9% |
| 2026 | 5.5%▼2.3 | 31.3%▼1.7 | 61.9%▲3.4 | 0.8%▲0.8 | 72.5% | 2,300 | הרשימה המשותפת 52.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 527 | חילוני | 2,710 | 2,300 | 5.5% | 31.3% | 61.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.