כפר סמיר
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 11.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר סמיר | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.8% | 18.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 15.6% | 10.0% | 5.9% |
| ישר! | 12.3% | 22.3% | 16.1% |
| ביחד | 8.3% | 12.3% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 3.0% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 4.2% | 9.7% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 3.7% | 10.4% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.5% | 2.7% |
| ש״ס | 2.8% | 2.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.4% | 1.7% |
| רע״ם | 0.7% | 1.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 3.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.6% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 50.6% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 39.9% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 4.9% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 49.9% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,397 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 49.5% | 35.3% | 1.2% | 8.6% | 49.9% | 2,997 | ישראל ביתנו 23.7% |
| 2009 | 68.7%▲19.2 | 26.4%▼8.9 | 1.1%▼0.1 | 0.3%▼8.3 | 50.0% | 2,940 | ישראל ביתנו 28.9% |
| 2013 | 62.4%▼6.3 | 28.9%▲2.6 | 0.8%▼0.2 | 3.0%▲2.7 | 49.5% | 2,973 | הליכוד ביתנו 43.7% |
| 2015 | 61.7%▼0.7 | 21.4%▼7.5 | 1.6%▲0.8 | 14.9%▲11.8 | 56.8% | 3,647 | הליכוד 37.0% |
| אפר׳ 2019 | 75.1%▲13.4 | 17.8%▼3.6 | 0.7%▼0.9 | 4.9%▼10.0 | 47.8% | 1,767 | הליכוד 47.8% |
| ספט׳ 2019 | 58.3%▼16.8 | 22.3%▲4.5 | 1.5%▲0.8 | 16.5%▲11.7 | 48.6% | 1,813 | הליכוד 48.6% |
| 2020 | 62.6%▲4.3 | 34.9%▲12.6 | 1.9%▲0.4 | – | 49.0% | 1,818 | הליכוד 53.8% |
| 2021 | 58.0%▼4.6 | 39.3%▲4.4 | 1.0%▼0.9 | – | 46.2% | 1,722 | הליכוד 46.0% |
| 2022 | 62.3%▲4.4 | 34.2%▼5.1 | 1.5%▲0.5 | 0.0% | 44.1% | 1,657 | הליכוד 44.9% |
| 2026 | 50.6%▼11.7 | 39.9%▲5.7 | 4.9%▲3.4 | 3.0%▲3.0 | 49.9% | 2,397 | הליכוד 37.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 426 | חילוני | 3,810 | 2,397 | 50.6% | 39.9% | 4.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.