נחלה
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 51.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחלה | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 26.4% | 3.3% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 15.6% | 10.0% | 5.9% |
| הליכוד | 13.6% | 18.2% | 20.5% |
| ישר! | 10.1% | 22.3% | 16.1% |
| הרשימה המשותפת | 8.6% | 9.7% | 8.8% |
| ביחד | 6.2% | 12.3% | 9.3% |
| ש״ס | 4.4% | 2.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 3.0% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 3.1% | 10.4% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.5% | 2.7% |
| רע״ם | 1.5% | 1.2% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.4% | 1.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 51.0% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 34.9% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 10.1% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 41.8% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 455 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 56.3% | 30.1% | 5.7% | 5.1% | 36.6% | 389 | ישראל ביתנו 33.9% |
| 2009 | 70.9%▲14.6 | 18.0%▼12.1 | 5.2%▼0.4 | 0.0%▼5.1 | 39.1% | 422 | ישראל ביתנו 42.9% |
| 2013 | 64.2%▼6.6 | 21.9%▲3.9 | 5.5%▲0.3 | 2.5%▲2.5 | 36.0% | 397 | הליכוד ביתנו 41.8% |
| 2015 | 71.9%▲7.7 | 12.5%▼9.4 | 8.4%▲2.8 | 7.2%▲4.7 | 39.9% | 431 | ישראל ביתנו 29.2% |
| אפר׳ 2019 | 82.0%▲10.1 | 10.8%▼1.7 | 3.1%▼5.2 | 2.9%▼4.3 | 40.2% | 445 | יהדות התורה 32.4% |
| ספט׳ 2019 | 46.1%▼36.0 | 16.6%▲5.8 | 6.3%▲3.1 | 28.8%▲25.8 | 40.2% | 445 | ישראל ביתנו 28.8% |
| 2020 | 49.8%▲3.7 | 42.5%▲25.8 | 6.9%▲0.6 | – | 41.9% | 464 | ישראל ביתנו 26.3% |
| 2021 | 46.4%▼3.4 | 46.1%▲3.7 | 3.9%▼3.0 | – | 38.1% | 412 | ישראל ביתנו 26.7% |
| 2022 | 52.1%▲5.8 | 40.0%▼6.1 | 6.0%▲2.1 | 0.0% | 39.6% | 420 | יהדות התורה 26.0% |
| 2026 | 51.0%▼1.2 | 34.9%▼5.1 | 10.1%▲4.2 | 2.4%▲2.4 | 41.8% | 455 | יהדות התורה 26.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 641 | חילוני | 4,690 | 455 | 51.0% | 34.9% | 10.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.