רמות ספיר
שכונה בחיפה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,430 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות ספיר | חיפה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.4% | 22.3% | 16.1% |
| ביחד | 20.2% | 12.3% | 9.3% |
| הליכוד | 15.9% | 18.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 9.8% | 10.0% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 9.3% | 10.4% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 3.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.9% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.4% | 1.7% |
| ש״ס | 0.6% | 2.0% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 9.7% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 1.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 3.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 24.3% | 30.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 71.7% | 55.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 10.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.7% | 61.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,046 | 164,847 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.5% | 63.0% | 0.1% | 14.2% | 71.5% | 1,402 | קדימה 37.4% |
| 2009 | 38.9%▲17.5 | 56.7%▼6.2 | 0.3%▲0.1 | 0.8%▼13.4 | 71.8% | 1,426 | קדימה 34.2% |
| 2013 | 33.3%▼5.7 | 62.9%▲6.2 | 0.5%▲0.2 | 1.7%▲1.0 | 75.7% | 1,509 | יש עתיד 27.1% |
| 2015 | 31.3%▼1.9 | 55.8%▼7.1 | 0.3%▼0.2 | 12.3%▲10.5 | 77.0% | 1,567 | המחנה הציוני 33.5% |
| אפר׳ 2019 | 36.0%▲4.7 | 58.4%▲2.5 | 0.1%▼0.1 | 4.8%▼7.5 | 74.5% | 1,513 | כחול לבן 46.5% |
| ספט׳ 2019 | 25.8%▼10.2 | 62.5%▲4.2 | 0.3%▲0.1 | 10.9%▲6.1 | 71.7% | 1,449 | כחול לבן 48.0% |
| 2020 | 28.6%▲2.8 | 70.0%▲7.5 | 0.8%▲0.5 | – | 70.2% | 1,410 | כחול לבן 51.9% |
| 2021 | 25.0%▼3.6 | 73.0%▲3.0 | 0.4%▼0.4 | – | 69.8% | 1,390 | יש עתיד 31.4% |
| 2022 | 22.8%▼2.1 | 75.2%▲2.2 | 0.4%±0.0 | 0.0% | 70.5% | 1,411 | יש עתיד 41.8% |
| 2026 | 24.3%▲1.5 | 71.7%▼3.5 | 0.9%▲0.5 | 2.9%▲2.9 | 76.7% | 2,046 | ישר! 32.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 824 | חילוני | 2,430 | 2,046 | 24.3% | 71.7% | 0.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.