גן רשל
שכונה בהרצלייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גן רשל | הרצלייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.9% | 34.3% | 16.1% |
| הליכוד | 18.3% | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 16.1% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.2% | 12.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 6.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.9% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 2.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 2.5% | 5.1% |
| ש״ס | 2.2% | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 27.0% | 27.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 68.7% | 69.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.5% | 71.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,315 | 68,906 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.5% | 56.6% | 0.2% | 17.0% | 65.6% | 2,719 | קדימה 32.2% |
| 2009 | 36.3%▲11.8 | 59.1%▲2.5 | 0.3%▲0.1 | 0.7%▼16.3 | 67.2% | 2,837 | קדימה 39.8% |
| 2013 | 32.2%▼4.1 | 62.2%▲3.1 | 0.3%±0.0 | 3.1%▲2.4 | 70.9% | 3,239 | יש עתיד 28.6% |
| 2015 | 32.2%±0.0 | 56.8%▼5.4 | 0.1%▼0.2 | 10.4%▲7.3 | 73.7% | 3,461 | המחנה הציוני 34.8% |
| אפר׳ 2019 | 33.5%▲1.3 | 61.3%▲4.5 | 0.1%▲0.1 | 4.7%▼5.7 | 71.6% | 3,265 | כחול לבן 50.3% |
| ספט׳ 2019 | 30.4%▼3.2 | 65.1%▲3.7 | 0.2%±0.0 | 4.1%▼0.7 | 70.7% | 3,240 | כחול לבן 51.0% |
| 2020 | 33.8%▲3.5 | 65.6%▲0.6 | 0.2%±0.0 | – | 71.5% | 3,228 | כחול לבן 53.9% |
| 2021 | 29.5%▼4.3 | 68.7%▲3.1 | 0.3%▲0.1 | – | 69.8% | 3,656 | יש עתיד 27.1% |
| 2022 | 30.7%▲1.2 | 67.6%▼1.1 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 70.6% | 3,981 | יש עתיד 37.5% |
| 2026 | 27.0%▼3.7 | 68.7%▲1.0 | 0.4%▲0.1 | 3.7%▲3.7 | 77.5% | 4,315 | ישר! 35.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 221 | חילוני | 3,200 | 4,315 | 27.0% | 68.7% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.