הרצלייה
סמל למ״ס 6400 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז תל אביב · אוכלוסייה 105,270 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הרצלייה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.3% | 16.1% | 716875 | 340 מתוך 1,192332 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| הליכוד | 17.9% | 20.5% | 656058 | 421 מתוך 1,192412 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| ביחד | 16.9% | 9.3% | 797642 | 245 מתוך 1,192245 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| הדמוקרטים | 12.1% | 6.4% | 605642 | 473 מתוך 1,192460 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| ישראל ביתנו | 6.1% | 5.9% | 838367 | 188 מתוך 1,192160 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494250 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 5.7% | 453842 | 645 מתוך 1,192637 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 5.1% | 403250 | 705 מתוך 1,192698 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| ש״ס | 2.0% | 5.3% | 747033 | 304 מתוך 1,192298 מתוך 1,0389 מתוך 13 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453858 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706733 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,0389 מתוך 13 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556333 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556358 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364033 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| גוש ביבי | 27.1% | 44.0% | 504350 | 600 מתוך 1,192589 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| גוש השינוי | 69.4% | 37.8% | 635850 | 446 מתוך 1,192433 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495625 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494250 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| אחוז הצבעה | 71.4% | 78.0% | 161542 | 1,001 מתוך 1,192882 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| קולות כשרים | 68,906 | 5,690,682 | 999958 | 15 מתוך 1,19212 מתוך 1,0386 מתוך 13 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.3% | 58.7% | 0.2% | 14.4% | 63.8% | 46,552 | קדימה 35.1% |
| 2009 | 38.9%▲13.6 | 57.1%▼1.6 | 0.4%▲0.2 | 0.8%▼13.5 | 64.4% | 47,558 | קדימה 37.0% |
| 2013 | 33.4%▼5.5 | 60.9%▲3.8 | 0.3%▼0.1 | 3.1%▲2.2 | 67.2% | 50,958 | יש עתיד 26.4% |
| 2015 | 33.8%▲0.4 | 55.9%▼4.9 | 0.2%▼0.1 | 9.9%▲6.8 | 69.9% | 53,681 | המחנה הציוני 34.5% |
| אפר׳ 2019 | 35.8%▲2.1 | 59.2%▲3.2 | 0.2%±0.0 | 4.5%▼5.4 | 67.8% | 54,710 | כחול לבן 47.8% |
| ספט׳ 2019 | 32.0%▼3.8 | 61.7%▲2.5 | 0.2%±0.0 | 5.8%▲1.3 | 66.5% | 54,252 | כחול לבן 47.7% |
| 2020 | 34.9%▲2.8 | 64.4%▲2.7 | 0.4%▲0.2 | – | 66.4% | 54,833 | כחול לבן 51.4% |
| 2021 | 31.6%▼3.3 | 66.8%▲2.4 | 0.2%▼0.2 | – | 65.3% | 54,971 | יש עתיד 26.7% |
| 2022 | 31.9%▲0.4 | 66.2%▼0.6 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 65.6% | 58,166 | יש עתיד 37.2% |
| 2026 | 27.1%▼4.8 | 69.4%▲3.2 | 0.3%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 71.4% | 68,906 | ישר! 34.3% |
מפקד 2022
| הרצלייה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 105,270 | 9,601,720 | 999958 | 16 מתוך 1,16213 מתוך 1,0276 מתוך 13 |
| תושבים לקמ״ר | 7,746 | – | 929333 | 92 מתוך 1,16272 מתוך 1,0279 מתוך 13 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888758 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,0274 מתוך 13 |
| בני 65 ומעלה | 19.8% | 12.4% | 929275 | 84 מתוך 1,15183 מתוך 1,0164 מתוך 13 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.9% | 25.8% | 696550 | 358 מתוך 1,159356 מתוך 1,0277 מתוך 13 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.5% | 25.3% | 767775 | 240 מתוך 1,012235 מתוך 1,0034 מתוך 13 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 144,000 | 104,300 | 757258 | 289 מתוך 1,160287 מתוך 1,0276 מתוך 13 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.1% | 69.8% | 683 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (18)
- אביבי הרצליה · גבעת הסופר · גן רשל · הרצליה ב · הרצליה הצעירה · הרצליה פיתוח · ויצמן · יד התשעה · מעונות שרה · נוה אמירים · נוה ישראל · נוה עמל · נוה פועלים · נווה עובד · נוף ים · נחלת ישראל · צמרות · שכונת גליל ים
- אזורים סטטיסטיים (30)
- 111 יד התשעה
- 112 נוה עמל
- 113 נוה עמל
- 121 צמרות / הדרום
- 122 הרצליה הצעירה / גורדון
- 123 נוה אמירים
- 124 נוה ישראל
- 131 אביבי הרצליה
- 132 שכון גורדון
- 133 אביבי הרצליה
- 134 מעונות שרה
- 135 אביבי הרצליה
- 211 נווה עובד
- 212 מרכז
- 213 נווה עובד
- 214 נווה עובד
- 221 גן רשל / נחלת עדה
- 222 נוה פועלים
- 224 נחלת ישראל
- 231 שכונת גליל ים
- 232 נחלת ישראל
- 233 נחלת ישראל
- 234 ויצמן
- 235 ויצמן
- 311 מרינה הרצליה
- 313
- 322 נוף ים / פרוגרסיבים
- 323 גבעת הסופר
- 324 הרצליה פיתוח
- 325 הרצליה ב
- היישובים הקרובים
- גליל ים 1.4 ק״מ · כפר שמריהו 2.1 ק״מ · רמת השרון 3.5 ק״מ · רשפון 3.5 ק״מ · רעננה 3.9 ק״מ