גליל ים

סמל למ״ס 346 · יהודי · קיבוץ · מחוז תל אביב · מועצה אזורית חוף השרון · אוכלוסייה 600 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 87.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.7%2009: מחנה נתניהו 12.7%2013: מחנה נתניהו 8.1%2015: מחנה נתניהו 10.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.3%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 8.4%2020: מחנה נתניהו 8.0%2021: מחנה נתניהו 7.6%2022: מחנה נתניהו 8.6%2026: מחנה נתניהו 9.3%2006: המחנה שמולו 84.7%2009: המחנה שמולו 84.4%2013: המחנה שמולו 85.0%2015: המחנה שמולו 84.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 86.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.0%2020: המחנה שמולו 89.5%2021: המחנה שמולו 89.5%2022: המחנה שמולו 87.8%2026: המחנה שמולו 87.0%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 1.6%2015: מפלגות ערביות 1.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.1%2020: מפלגות ערביות 2.5%2021: מפלגות ערביות 1.4%2022: מפלגות ערביות 1.8%2026: מפלגות ערביות 1.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגליל יםישראלאחוזוןדירוג
ישר!43.5%16.1%95949265 מתוך 1,19262 מתוך 1,0382 מתוך 13
הדמוקרטים21.7%6.4%7976100252 מתוך 1,192248 מתוך 1,0381 מתוך 13
ביחד18.3%9.3%878575157 מתוך 1,192157 מתוך 1,0384 מתוך 13
הליכוד4.3%20.5%24158909 מתוך 1,192882 מתוך 1,03812 מתוך 13
ישראל ביתנו3.4%5.9%464117626 מתוך 1,192595 מתוך 1,03811 מתוך 13
ש״ס2.8%5.3%787558259 מתוך 1,192254 מתוך 1,0386 מתוך 13
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.2%2.7%362825735 מתוך 1,192728 מתוך 1,03810 מתוך 13
הרשימה המשותפת1.6%8.8%879992158 מתוך 1,19216 מתוך 1,0382 מתוך 13
הציונות הדתית וזהות1.2%5.1%21108933 מתוך 1,192924 מתוך 1,03812 מתוך 13
עוצמה יהודית0.9%5.7%23130891 מתוך 1,192877 מתוך 1,03813 מתוך 13
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי9.3%44.0%23140910 מתוך 1,192887 מתוך 1,03813 מתוך 13
גוש השינוי87.0%37.8%8786100149 מתוך 1,192149 מתוך 1,0381 מתוך 13
המפלגות הערביות1.6%14.7%839592190 מתוך 1,19241 מתוך 1,0382 מתוך 13
לא התחייבו לגוש2.2%2.8%352717743 מתוך 1,192732 מתוך 1,03810 מתוך 13
אחוז הצבעה83.3%78.0%8789100146 מתוך 1,192111 מתוך 1,0381 מתוך 13
קולות כשרים3225,690,68222250924 מתוך 1,192780 מתוך 1,03813 מתוך 13

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.7%84.7%0.0%8.6%77.1%209העבודה-מימד 49.3%
200912.7%▲6.084.4%▼0.30.5%▲0.50.9%▼7.775.0%212העבודה 44.3%
20138.1%▼4.685.0%▲0.51.6%▲1.22.0%▲1.179.6%246העבודה 32.1%
201510.0%▲1.984.8%▼0.21.5%▼0.13.3%▲1.385.2%269המחנה הציוני 62.8%
אפר׳ 20199.3%▼0.886.7%▲1.91.1%▼0.43.0%▼0.478.9%270כחול לבן 53.0%
ספט׳ 20198.4%▼0.987.0%▲0.41.1%±0.02.3%▼0.775.9%262כחול לבן 51.9%
20208.0%▼0.489.5%▲2.42.5%▲1.4–78.1%275כחול לבן 60.0%
20217.6%▼0.489.5%±0.01.4%▼1.1–78.2%276העבודה 30.4%
20228.6%▲1.087.8%▼1.71.8%▲0.30.0%77.1%278יש עתיד 34.2%
20269.3%▲0.787.0%▼0.81.6%▼0.22.2%▲2.283.3%322ישר! 43.5%

מפקד 2022

גליל יםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6009,601,72024260880 מתוך 1,162753 מתוך 1,02713 מתוך 13
תושבים לקמ״ר2,218–38428723 מתוך 1,162591 מתוך 1,02712 מתוך 13
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני333054508443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02712 מתוך 13
בני 65 ומעלה14.2%12.4%726917314 מתוך 1,151309 מתוך 1,01611 מתוך 13
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)53.8%25.8%979610038 מתוך 1,15937 מתוך 1,0271 מתוך 13
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)8.3%25.3%14140870 מתוך 1,012861 מתוך 1,00313 מתוך 13
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)151,400104,300807867227 מתוך 1,160225 מתוך 1,0275 מתוך 13

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202272.3%69.8%814 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים