רשפון
סמל למ״ס 247 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חוף השרון · אוכלוסייה 1,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רשפון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 44.7% | 16.1% | 969694 | 43 מתוך 1,19240 מתוך 1,03814 מתוך 233 |
| ביחד | 17.9% | 9.3% | 848268 | 182 מתוך 1,192182 מתוך 1,03876 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 17.7% | 6.4% | 706763 | 352 מתוך 1,192344 מתוך 1,03887 מתוך 233 |
| הליכוד | 11.0% | 20.5% | 504444 | 596 מתוך 1,192579 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615959 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03894 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 2.7% | 241411 | 896 מתוך 1,192881 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 5.1% | 221115 | 919 מתוך 1,192910 מתוך 1,038193 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 1546 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038215 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767482 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03827 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303433 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 13.3% | 44.0% | 332531 | 791 מתוך 1,192774 מתוך 1,038162 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 84.8% | 37.8% | 838076 | 206 מתוך 1,192206 מתוך 1,03857 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.4% | 2.8% | 241410 | 903 מתוך 1,192883 מתוך 1,038209 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 82.0% | 78.0% | 828371 | 213 מתוך 1,192168 מתוך 1,03867 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 772 | 5,690,682 | 707767 | 362 מתוך 1,192238 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.9% | 72.9% | 0.2% | 18.0% | 76.8% | 532 | קדימה 43.6% |
| 2009 | 16.2%▲8.3 | 78.2%▲5.3 | 0.3%▲0.2 | 1.2%▼16.9 | 75.5% | 588 | קדימה 46.1% |
| 2013 | 16.8%▲0.6 | 77.4%▼0.8 | 0.1%▼0.2 | 3.3%▲2.1 | 77.8% | 668 | יש עתיד 35.0% |
| 2015 | 13.4%▼3.4 | 79.6%▲2.2 | 0.3%▲0.1 | 6.8%▲3.5 | 76.3% | 680 | המחנה הציוני 52.4% |
| אפר׳ 2019 | 13.7%▲0.3 | 82.5%▲2.9 | 0.0%▼0.3 | 3.7%▼3.1 | 78.4% | 680 | כחול לבן 65.4% |
| ספט׳ 2019 | 10.5%▼3.2 | 71.0%▼11.5 | 0.1%▲0.1 | 18.0%▲14.3 | 78.1% | 679 | כחול לבן 52.3% |
| 2020 | 15.2%▲4.7 | 83.5%▲12.5 | 0.6%▲0.4 | – | 77.8% | 678 | כחול לבן 68.0% |
| 2021 | 13.6%▼1.6 | 83.9%▲0.4 | 0.4%▼0.2 | – | 76.5% | 684 | יש עתיד 32.6% |
| 2022 | 14.7%▲1.1 | 82.9%▼1.0 | 0.1%▼0.3 | 0.0% | 73.4% | 674 | יש עתיד 50.1% |
| 2026 | 13.3%▼1.3 | 84.8%▲1.9 | 0.3%▲0.1 | 1.4%▲1.4 | 82.0% | 772 | ישר! 44.7% |
מפקד 2022
| רשפון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,330 | 9,601,720 | 697666 | 365 מתוך 1,162247 מתוך 1,02779 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,499 | – | 898 | 1,065 מתוך 1,162931 מתוך 1,027210 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.8% | 12.4% | 767370 | 270 מתוך 1,151266 מתוך 1,01668 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.2% | 25.8% | 666254 | 383 מתוך 1,159381 מתוך 1,027102 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 45.1% | 25.3% | 969699 | 42 מתוך 1,01242 מתוך 1,0034 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,400 | 104,300 | 565130 | 511 מתוך 1,160507 מתוך 1,027160 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.1% | 69.8% | 779 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר שמריהו 1.6 ק״מ · ארסוף 1.6 ק״מ · שפיים 1.9 ק״מ · געש 3.2 ק״מ · הרצלייה 3.5 ק״מ