שפיים
סמל למ״ס 232 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית חוף השרון · אוכלוסייה 1,460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 94.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שפיים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 42.4% | 16.1% | 949391 | 78 מתוך 1,19275 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 32.8% | 6.4% | 939295 | 86 מתוך 1,19285 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| ביחד | 16.9% | 9.3% | 797660 | 245 מתוך 1,192245 מתוך 1,03893 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.9% | 352819 | 766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038189 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.7% | 332422 | 782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038181 מתוך 233 |
| הליכוד | 1.8% | 20.5% | 1334 | 1,033 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038223 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20912 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038201 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.5% | 5.1% | 1315 | 1,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667577 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585347 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.7% | 1347 | 1,029 מתוך 1,192999 מתוך 1,038217 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 3.3% | 44.0% | 1114 | 1,057 מתוך 1,1921,028 מתוך 1,038224 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 94.4% | 37.8% | 999999 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.8% | 322422 | 789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038181 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 78.0% | 798166 | 243 מתוך 1,192193 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 922 | 5,690,682 | 748173 | 311 מתוך 1,192193 מתוך 1,03863 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.4% | 88.4% | 0.5% | 8.2% | 76.2% | 584 | העבודה-מימד 61.1% |
| 2009 | 7.1%▲4.7 | 89.6%▲1.3 | 0.3%▼0.2 | 0.5%▼7.7 | 75.8% | 617 | העבודה 49.9% |
| 2013 | 5.0%▼2.1 | 89.4%▼0.2 | 0.7%▲0.4 | 1.2%▲0.7 | 77.7% | 682 | העבודה 41.3% |
| 2015 | 3.7%▼1.3 | 91.3%▲1.8 | 0.4%▼0.3 | 4.6%▲3.5 | 78.8% | 712 | המחנה הציוני 74.2% |
| אפר׳ 2019 | 3.8%▲0.1 | 94.8%▲3.5 | 0.4%±0.0 | 1.0%▼3.6 | 79.3% | 773 | כחול לבן 59.1% |
| ספט׳ 2019 | 4.1%▲0.4 | 92.6%▼2.2 | 1.1%▲0.7 | 2.1%▲1.1 | 76.9% | 755 | כחול לבן 54.7% |
| 2020 | 5.0%▲0.9 | 93.7%▲1.1 | 1.2%▲0.1 | – | 76.5% | 756 | כחול לבן 64.2% |
| 2021 | 4.3%▼0.7 | 93.9%▲0.2 | 0.3%▼0.9 | – | 77.7% | 785 | העבודה 31.2% |
| 2022 | 3.8%▼0.5 | 94.1%▲0.2 | 0.7%▲0.5 | 0.0% | 78.0% | 812 | יש עתיד 38.9% |
| 2026 | 3.3%▼0.6 | 94.4%▲0.3 | 0.4%▼0.3 | 2.0%▲2.0 | 81.6% | 922 | ישר! 42.4% |
מפקד 2022
| שפיים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,460 | 9,601,720 | 717971 | 331 מתוך 1,162216 מתוך 1,02768 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,825 | – | 222422 | 911 מתוך 1,162778 מתוך 1,027178 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 13.0% | 12.4% | 656154 | 398 מתוך 1,151390 מתוך 1,016105 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.8% | 25.8% | 858383 | 169 מתוך 1,159168 מתוך 1,02738 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.7% | 25.3% | 808187 | 198 מתוך 1,012194 מתוך 1,00330 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 143,000 | 104,300 | 747151 | 298 מתוך 1,160296 מתוך 1,027111 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.9% | 69.8% | 261 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ארסוף 0.9 ק״מ · געש 1.3 ק״מ · רשפון 1.9 ק״מ · כפר שמריהו 3.5 ק״מ · יקום 3.8 ק״מ