כפר שמריהו

סמל למ״ס 267 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז תל אביב · אוכלוסייה 2,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 83.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 10.6%2009: מחנה נתניהו 20.7%2013: מחנה נתניהו 18.2%2015: מחנה נתניהו 17.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 20.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 17.9%2020: מחנה נתניהו 20.8%2021: מחנה נתניהו 17.5%2022: מחנה נתניהו 17.1%2026: מחנה נתניהו 13.4%2006: המחנה שמולו 74.2%2009: המחנה שמולו 76.5%2013: המחנה שמולו 76.9%2015: המחנה שמולו 77.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 76.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 75.9%2020: המחנה שמולו 78.5%2021: המחנה שמולו 81.4%2022: המחנה שמולו 81.5%2026: המחנה שמולו 83.6%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.4%2021: מפלגות ערביות 0.6%2022: מפלגות ערביות 1.0%2026: מפלגות ערביות 1.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר שמריהוישראלאחוזוןדירוג
ישר!44.7%16.1%969610043 מתוך 1,19240 מתוך 1,0381 מתוך 13
ביחד18.4%9.3%878583149 מתוך 1,192149 מתוך 1,0383 מתוך 13
הדמוקרטים15.4%6.4%656167411 מתוך 1,192401 מתוך 1,0385 מתוך 13
הליכוד9.6%20.5%464017642 מתוך 1,192622 מתוך 1,03811 מתוך 13
ישראל ביתנו5.1%5.9%717033323 מתוך 1,192295 מתוך 1,0388 מתוך 13
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.8%2.7%29208824 מתוך 1,192815 מתוך 1,03812 מתוך 13
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.1%1.7%332425767 מתוך 1,192757 מתוך 1,03810 מתוך 13
עוצמה יהודית1.1%5.7%27178856 מתוך 1,192845 מתוך 1,03812 מתוך 13
הציונות הדתית וזהות1.0%5.1%1870955 מתוך 1,192946 מתוך 1,03813 מתוך 13
רע״ם0.8%5.9%839492194 מתוך 1,19249 מתוך 1,0382 מתוך 13
הרשימה המשותפת0.4%8.8%718258293 מתוך 1,192141 מתוך 1,0384 מתוך 13
ש״ס0.3%5.3%44380605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03813 מתוך 13
יהדות התורה0.2%5.5%63588358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03810 מתוך 13
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%767475228 מתוך 1,192224 מתוך 1,0381 מתוך 13
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%30348768 מתוך 1,192621 מתוך 1,03810 מתוך 13
גוש ביבי13.4%44.0%34268790 מתוך 1,192773 מתוך 1,03812 מתוך 13
גוש השינוי83.6%37.8%817892229 מתוך 1,192228 מתוך 1,0382 מתוך 13
המפלגות הערביות1.1%14.7%799183231 מתוך 1,19280 מתוך 1,0383 מתוך 13
לא התחייבו לגוש1.8%2.8%28198833 מתוך 1,192817 מתוך 1,03812 מתוך 13
אחוז הצבעה71.0%78.0%1413251,017 מתוך 1,192896 מתוך 1,03810 מתוך 13
קולות כשרים1,4055,690,68279868252 מתוך 1,192147 מתוך 1,03812 מתוך 13

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200610.6%74.2%0.4%13.5%65.8%1,033קדימה 51.1%
200920.7%▲10.276.5%▲2.30.5%▲0.10.7%▼12.766.0%1,072קדימה 49.3%
201318.2%▼2.576.9%▲0.40.3%▼0.22.3%▲1.667.4%1,130יש עתיד 31.9%
201517.6%▼0.677.8%▲0.90.3%▲0.14.3%▲2.068.5%1,198המחנה הציוני 53.1%
אפר׳ 201920.0%▲2.476.2%▼1.60.2%▼0.23.5%▼0.865.4%1,211כחול לבן 62.4%
ספט׳ 201917.9%▼2.175.9%▼0.30.2%±0.05.8%▲2.363.5%1,178כחול לבן 60.3%
202020.8%▲2.978.5%▲2.60.4%▲0.2–65.0%1,235כחול לבן 66.6%
202117.5%▼3.481.4%▲3.00.6%▲0.2–64.7%1,232יש עתיד 32.6%
202217.1%▼0.381.5%▲0.11.0%▲0.40.0%64.1%1,243יש עתיד 48.2%
202613.4%▼3.883.6%▲2.11.1%▲0.11.8%▲1.871.0%1,405ישר! 44.7%

מפקד 2022

כפר שמריהוישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,0809,601,72077848272 מתוך 1,162165 מתוך 1,02712 מתוך 13
תושבים לקמ״ר1,315–5501,108 מתוך 1,162973 מתוך 1,02713 מתוך 13
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני413096959232 מתוך 1,16232 מתוך 1,0272 מתוך 13
בני 65 ומעלה21.4%12.4%96959250 מתוך 1,15150 מתוך 1,0162 מתוך 13
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)48.6%25.8%92919297 מתוך 1,15996 מתוך 1,0272 מתוך 13
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)37.1%25.3%919110091 מתוך 1,01291 מתוך 1,0031 מתוך 13
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)176,800104,300939210078 מתוך 1,16078 מתוך 1,0271 מתוך 13

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202283.7%69.8%347 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים