גבעת ח"ן
סמל למ״ס 207 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 94.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 9.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת ח"ן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.7% | 16.1% | 959592 | 59 מתוך 1,19256 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 24.8% | 6.4% | 848284 | 188 מתוך 1,192186 מתוך 1,03839 מתוך 233 |
| ביחד | 21.7% | 9.3% | 969692 | 44 מתוך 1,19244 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| הליכוד | 3.9% | 20.5% | 221314 | 929 מתוך 1,192900 מתוך 1,038201 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534942 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829494 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.4% | 5.1% | 1314 | 1,034 מתוך 1,1921,025 מתוך 1,038223 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 2.7% | 1445 | 1,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038222 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17711 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 4.7% | 44.0% | 1446 | 1,027 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038219 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 94.1% | 37.8% | 999999 | 11 מתוך 1,19211 מתוך 1,0384 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738487 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 2.8% | 1345 | 1,024 מתוך 1,192994 מתוך 1,038222 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.6% | 78.0% | 899183 | 132 מתוך 1,19298 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 254 | 5,690,682 | 14159 | 1,029 מתוך 1,192882 מתוך 1,038211 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 9.9% | 77.7% | 0.0% | 12.0% | 82.9% | 233 | קדימה 42.1% |
| 2009 | 13.6%▲3.7 | 82.3%▲4.6 | 0.0%±0.0 | 2.5%▼9.5 | 78.9% | 243 | קדימה 43.2% |
| 2013 | 10.0%▼3.6 | 83.5%▲1.2 | 0.4%▲0.4 | 2.3%▼0.2 | 84.5% | 261 | העבודה 28.0% |
| 2015 | 10.4%▲0.5 | 83.5%±0.0 | 0.0%▼0.4 | 5.2%▲2.9 | 84.3% | 249 | המחנה הציוני 64.7% |
| אפר׳ 2019 | 12.1%▲1.6 | 82.5%▼1.0 | 0.8%▲0.8 | 4.3%▼0.9 | 86.5% | 257 | כחול לבן 60.3% |
| ספט׳ 2019 | 6.8%▼5.2 | 81.1%▼1.4 | 0.4%▼0.4 | 11.2%▲7.0 | 82.8% | 249 | כחול לבן 54.6% |
| 2020 | 12.1%▲5.3 | 86.3%▲5.2 | 1.6%▲1.2 | – | 82.7% | 248 | כחול לבן 67.7% |
| 2021 | 11.1%▼1.0 | 86.8%▲0.5 | 0.4%▼1.2 | – | 82.1% | 243 | יש עתיד 28.4% |
| 2022 | 11.9%▲0.8 | 84.7%▼2.2 | 0.4%±0.0 | 0.0% | 82.5% | 235 | יש עתיד 39.6% |
| 2026 | 4.7%▼7.2 | 94.1%▲9.4 | 0.8%▲0.4 | 0.4%▲0.4 | 83.6% | 254 | ישר! 43.7% |
מפקד 2022
| גבעת ח"ן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 500 | 9,601,720 | 171811 | 955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027202 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,503 | – | 91010 | 1,061 מתוך 1,162927 מתוך 1,027206 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 16.2% | 12.4% | 838178 | 195 מתוך 1,151192 מתוך 1,01651 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.4% | 25.8% | 676356 | 375 מתוך 1,159373 מתוך 1,02799 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 42.3% | 25.3% | 959598 | 52 מתוך 1,01252 מתוך 1,0036 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 167,900 | 104,300 | 908979 | 114 מתוך 1,160114 מתוך 1,02749 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 63.0% | 69.8% | 1,000 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמות השבים 1.0 ק״מ · כפר מל"ל 1.8 ק״מ · רעננה 2.0 ק״מ · הוד השרון 2.5 ק״מ · גני עם 3.1 ק״מ